مسی علیه یک طلسم قدیمی در مصاف آرژانتین-پرو

لیونل مسی باید طلسمی قدیمی را در بازی بامداد فردا برابر پرو بشکند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی آرژانتین آماده می شود تا در اولین ساعات فردا در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی به مصاف پرو برود. لیونل اسکالونی سرمربی آلبی سلسته نیز نگرانی ها بابت مصدومیت لیونل مسی را برطرف کرد و گفت او مشکلی برای این بازی نخواهد داشت.

با وجود نگرانی‌ها بابت مصدومیت مسی از ناحیه قوزک پا او روز جمعه در بازی مقابل پاراگوئه که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید شرکت داشت و در نیمه دوم یک گل هم به ثمر رساند که مردود اعلام شد. مسی در بازی فردا صد و چهل و دومین بازی ملی اش را انجام می‌دهد.

در این جدال حساس، مهاجم آرژانتینی به دنبال گلزنی مقابل پرو است تا به آمار بد خود در این زمینه پایان دهد. تیم ملی آرژانتین پس از تساوی ۱-۱ مقابل پاراگوئه می خواهد دوباره به روند پیروزی های خود برگردد.

این دیدار یک چالش قدیمی برای لیونل مسی محسوب می شود. کاپیتان آلبی سلسته در پنج بازی که مقابل پرو در انتخابی جام جهانی بازی کرده، هرگز نتوانسته دروازه این تیم را باز کند. البته این اتفاق در رقابت های دیگر رخ داده است مانند کوپا آمه‌ریکا ۲۰۰۷.

فوق ستاره آرژانتینی همچنین می خواهد دوباره برای تیم ملی کشورش در جریان بازی گلزنی کند. آخرین باری که مسی گلی به ثمر رسانده که از روی نقطه پنالتی نبوده است به پانزدهم نوامبر ۲۰۱۹ در دیدار دوستانه برابر برزیل برمی گردد.

بیشتر بخوانید:

بازی کنار مسی پاداشی است که زندگی به من داده

بهترین مهاجمان دنیا از نظر ایگواین؛ رونالدو نیست!

 

 

تگ ها


تیم ملی آرژانتین لیونل مسی فوتبال جهان آرژانتین بارسلونا پرو فوتبال