مسی فاش کرد؛ ۴ بازیکن شایسته توپ طلا هستند

لیونل مسی که یکی از بخت های مسلم توپ طلاست، بهترین بازیکنان سال ۲۰۲۱ را معرفی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فهرست ۳۰ نفره نامزدهای توپ طلای ۲۰۲۱ اعلام شد و ۸ آذر مشخص خواهد شد که برنده نهایی چه بازیکنی خواهد بود. بسیاری  معتقدند لیونل مسی برای هفتمین بار این عنوان را کسب خواهد کرد. فوق ستاره آرژانتینی هرچند فصل موفقی با بارسا نداشت ولی با تیم ملی کشورش فاتح کوپا آمه ریکا شد تا یکی از مدعیان اصلی توپ طلا باشد.

مسی که با جدایی از بارسا اکنون برای پی اس جی بازی می کند، در مصاحبه ای با نشریه فرانسوی فوتبال، در مورد مدعیان توپ طلا صحبت کرد. 

مسی در مورد بهترین بازیکنان سال ۲۰۲۱ از نگاه خودش گفت:« واضح است که به هم تیمی هایم در درجه اول رای می دهم. نیمار و کیلیان امباپه از نظر من جزو بهترین های ۲۰۲۱ بودند. سپس می توان بازیکنان دیگری را نام برد که از لحاظ فردی عالی بودند؛ روبرت لواندوفسکی یا کریم بنزما که سال بزرگی داشتند.

در مجموع برنده شدن خیلی سخت است چون برای کسب توپ طلا باید به لحاظ انفرادی در سطح بسیار بالایی باشید. همچنین فتح لیگ قهرمانان، یورو و کوپا آمه ریمکا نیز فاکتور بسیار مهمی برای کسب توپ طلا محسوب می شود. برای توپ طلا باید تیمی و انفرادی، سال موفقی را پشت سر گذاشته باشید.»

لازم به ذکر است که توپ طلا سال گذشته به بازیکنی اهدا نشد و آخرین بار سال ۲۰۱۹ خود مسی بود که برنده این جایزه شده بود. مصاحبه کامل مسی فردا از سوی فرانس فوتبال منتشر خواهد شد.

تگ ها


لیونل مسی روبرت لواندوفسکی نیمار پاری سن ژرمن بایرن مونیخ کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال