مسی: فصل بعد برای تمام جام ها می‌جنگیم

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در ابتدای تمرین، زیدان بازیکنان رئال را گرد خود جمع کرد و برای دقایقی به صحبت با آنها پرداخت ......

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، در ابتدای تمرین، زیدان بازیکنان رئال را گرد خود جمع کرد و برای دقایقی به صحبت با آنها پرداخت.

از این صحنه عکسی بسیار جالب نیز منتشر شده است. چنانچه در تصویر زیر مشاهده می شود، رئالی ها به شکل قلب، دور زیدان جمع شده و به حرف های سرمربی فرانسوی گوش می کنند. اکثر بازیکنان رئال این عکس را در صفحات اجتماعی خود منتشر کرده اند:

  به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در این فصل عملکرد خوبی نداشته و تنها موفق شد کوپا دل ری را بالای سر ببرد. مسی روز گذشته در مراسم شروع ساخت شهربازی اش در پکن، مدعی شد که آنها فصل بعد به دنبال تمام جام ها خواهند بود.

او گفت:" هدف ما در ابتدای فصل این بود که تمام جام ها را ببریم. فصل بعد تمام تلاشمان را خواهیم کرد. هدف ما این است که دوباره برای تمام جام ها تلاش کنیم. شخصا مربی جدید بارسا را نمی شناسم ولی در چند روز آینده با او ملاقات خواهم داشت. از تیم هایی که هدایتشان کرده نسبت به او شناخت دارم. از روش کاری اش اطلاعی ندارم بنابراین باید شناخت خوبی بینمان ایجاد شود."

 امیدوارم که حضار در این شهر بازی تجربه جالبی را پشت سر بگذارند و حس کنند که من هم در این شهربازی کنارشان هستم.

 

 

 

 

 

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی بارسلونا فوتبال