مسی، فیگوی دوم می‌شود؟ نه، امکان ندارد!

لوئیس فیگو می‌گوید اینکه مسی مثل او از بارسلونا به رقیب سرسخت این تیم یعنی رئال مادرید منتقل شود غیرممکن است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوئیس فیگو ستاره سابق فوتبال پرتغال که برای تماشای فینال چمپیونزلیگ در شهر لیسبون به سر می برد در یک مصاحبه درباره این فینال صحبت کرده و همچنین نظراتش درباره آینده لیونل مسی در بارسا را مطرح کرد. وقتی از فیگو پرسیده شد که به نظرش آیا امکان انتقال مسی به رئال مادرید، مشابه همان کاری که خود فیگو در سال ۲۰۰۰ کرده بود وجود دارد، او در پاسخ چنین چیزی را غیرممکن دانست.

فینال لیگ قهرمانان: بازی‌های اخیر در لیگ قهرمانان در مراحل یک چهارم و نیمه نهایی نشان داد که فاصله تیم‌ها کمتر شده و کوچک‌ترین اشتباهی از سوی حریف با جریمه سنگین مواجه می‌شود. این باعث شده بازی ها هیجان بیشتری داشته باشد و پیش بینی غیرممکن شود. در فینال امشب هم ممکن است هر اتفاقی بیفتد.

اولین حضور PSG در فینال: آنها می دانند که می توانند تاریخسازی کنند و بعد از بازی آتالانتا خیلی متحدتر شده اند. کیفیت دو تیم و بازیکنان درخشانی که در هر دو حضور دارند این بازی را یکی از فینالهای بزرگ لیگ قهرمانان می کند.

حذف بارسلونا: من حس خاصی در این باره ندارم. تیمهایی که به فینال رسیدند نشان داند شایسته بوده اند. مسئولین بارسا باید خودشان به جمع بندی برسند.

آیا مسی با انتقال به رئال، فیگوی دوم می‌شود؟ اینکه باشگاهی امسال بخواهد بند آزادسازی مسی را فعال کند برای هیچ باشگاهی ممکن نخواهد بود. به خصوص الان که بازار با مشکلات مالی شدید روبرو است. اینکه تیمی هم بخواهد به اندازه مورد نظر مسی با او قرارداد امضا کند هم عملاً غیرممکن است. بنابراین به نظرم اتفاقی که ۲۰ سال پیش برای من افتاد در حال حاضر غیرممکن است و امکان ندارد مسی چنین کاری بکند.

بیشتر بخوانید:

جدایی مسی از بارسلونا در گرو تصمیم مهم دولت چین!

مسی بعد از نیمار دیگر احساس خوشحالی نکرد

 

 

تگ ها


پیشکسوت پرتغال لوئیس فیگو لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا فوتبال