مسی قرارداد دارد و نمی‌تواند بارسا را ترک کند

خوان گاسپارت رئیس سابق بارسلونا از لیونل مسی به دلیل تقاضای ترک باشگاه انتقاد کرده و می‌گوید مسی در حال حاضر نمی‌تواند و نباید نوکمپ را ترک کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خوان گاسپارت رئیس سابق باشگاه بارسلونا در مصاحبه‌ای با رادیو مارکا شرکت کرده و درباره وضعیت اخیر باشگاه و به خصوص اخبار منتشر شده درباره جدایی مسی از نوکمپ صحبت کرد. گاسپارت در این مصاحبه گفت در حالی که بارسا در چنین وضعیت دشواری به سر می‌برد مسی نمی‌تواند و نباید این تیم را ترک کند.

گاسپارت که در فاصله سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ ریاست باشگاه را به عهده داشته به رادیو مارکا گفت: " مسی نمی‌تواند از بارسا برود. او باید تا سال ۲۰۲۱ بماند. من قرارداد او را دیده ام. مفاد قرارداد خیلی روشن است. بندی که مد نظر او است در تاریخ ژوئن منقضی شده و دیگر هم برنمی گردد. من ترجیح می دهم مسی سال دیگر باشگاه را مجانی ترک کند تا اینکه امسال بخواهد با مبلغی کمتر از ۷۰۰ میلیون یورو برود".

رئیس سابق بارسا در ادامه گفت: " اینجا باشگاه است که حرف آخر را می‌زند و نه بازیکن. باشگاه است که به بازیکنان پول می‌دهد. البته مساله مسی، مساله پول نیست. او یک قرارداد امضا کرده که جای حرف و حدیث باقی نمی گذارد".

بیشتر بخوانید:

حزب کمونیست برای لیونل مسی وارد عمل می شود!

پایان آخرین امیدها برای ماندن لیونل مسی در بارسلونا!

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا فوتبال