مسی لایق گرفتن جایزه پیچیچی؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا...

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا


به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار امروز از فوتبال اروپا را در بسته شامگاهی مدال می‌خوانید:
- به نقل از میرور: کاردیف سیتی، برنلی و نیوکسل مشترکا به دنبال جذب یانیک بولاسی هافبک اورتون که بصورت قرضی در استون ویلا به سر می‌برد می‌باشند.
مارکو سیلوا سرمربی اورتون تایید کرده است که اورتون پیشنهاد ۲۲ میلیون پوندی پاری‌سن ژرمن برای جذب ادریسا گی را رد کرده است.
- به نقل از اسکای اسپورتس: لسترسیتی در حال مذاکره با باشگاه موناکو برسر جذب یوری تیلمانس هافبک جوان بلژیکی می‌باشد.
- ایکر کاسیاس: هیچ دروازه‌بانی وجود ندارد که از عملکرد بوفون به وجد نیاید و از او الگو نگیرد به نظرم او بهترین گلری است که توپ‌های مهاجمان را از راه دور و نزدیک خوب مهار می‌کند.
- بنیتو ویامارین ورزشگاه خانگی بتیس،میزبان فینال کوپای این فصل خواهد بود.
- آلوارو موراتا مهاجم ۲۶ ساله اسپانیایی اسبق چلسی با قراردادی قرضی و تا پایان فصل ۲۰۱۹/۲۰ و بند خرید دائمی به اتلتیکو مادرید پیوست.
- مارکا: خامس بايرن را مطلع كرده كه فصل بعد نمي‌خواهد در اين باشگاه ادامه بدهد، اما مي‌داند بايرن تصميم نهايی را مي‌گيرد. بعيد است بايرن خامس را نگه دارد چون با كواچ رابطه خوبی ندارد.
- نشریه اکیپ فرانسه گزارش می‌دهد که نیمار هر دو دیدار رفت و برگشت برابر منچستر یونایتد را از دست خواهد داد.
- مارکوس رشفورد زیر نظر سولسشایر به طور متوسط در هر بازی 4.5 شوت به سمت دروازه حریفان زده است؛ تنها دو بازیکن اروپایی در این فصل آمار شوت‌زنی بهتری داشته‌اند: رونالدو و مسی
- آنتونیو رودیگر: "چیزی که من می‌توانم بگویم مشخص است: چلسی باید هادسون اودوی را مجبور به ماندن کند. باعث تأسف خواهد بود که این استعداد جوان چلسی را ترک کند. "
- آلوارو موراتا با قرارداد قرضی 18 ماهه با بند خرید تا پایان فصل 2019/20 به باشگاه اتلتیکو پیوست.
- بیلد: چلسی درخواست خروج کالوم هادسون اودوی را رد کرده است. وی در زمستان باشگاه را ترک نخواهد کرد. احتمال انتقال هادسون اودوی در تابستان وجود دارد.
- ماركا: ليونل مسى قابل درك‌ترين گزينه براى كسب جايزه پيچيچى اين فصل؛ او براى ششمين بازى پياپى در لاليگا گلزنى كرد.
- موندو: زندگی برای رابیو سخت شده است. دو هفته پیش او مادربزرگ خود را از دست داد و دیروز هم پدرش را از دست داد. از لحاظ حرفه ای هم باید در 4 روز راجع به آینده‌اش تصمیم بگیرد.
 -اسپورت: ژاوی هرناندز اسطوره بارسلونا با خوان ویلا، مدیر سابق لاماسیا و ویکتور فونت، کاندیدای ریاست بارسلونا در سال‌های آینده، یک برنامه تلویزیونی اجرا خواهند کرد تا نگاه و دیدگاه دیگران را به فوتبال تغییر داده و تاکتیک‌های فوتبال را آموزش بدهند.