مسی ماندگار شد، سوارز هم در بارسا می‌ماند؟

گفته می‌شود با ماندگار شدن لیونل مسی در بارسلونا این احتمال وجود دارد که لوئیس سوارز هم بر خلاف انتظار و در لحظه آخر در بلوگرانا ماندگار شود....

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه تا دیشب به نظر می رسید جدایی لوئیس سوارز از بارسلونا قطعی است و حتی برخی رسانه‌ها از توافق کامل او با یوونتوس برای راهی تورین شدن خبر می دادند اما بمب خبری جدید مسی و اعلام تصمیم او برای ماندگار شدن در بارسلونا همه معادلات را به هم ریخته.

بعد از مصاحبه دیشب مسی با گل و اعلام اینکه او تصمیم گرفته در بارسلونا بماند برخی منابع خبری مدعی شدند حالا این احتمال وجود دارد که بر خلاف همه انتظارها، دوست صمیمی لئو، لوئیس سوارز هم در بارسا بماند.

همه می دانند که سوارز و مسی چه در زمین چمن و چه در زندگی عادی دوستهای بسیار صمیمی و نزدیک هستند. دیروز رسانه های ایتالیایی از قول جیان لوکا دی مارتزیو روزنامه نگار مشهور این کشور گزارش دادند که یوونتوس در نهایی کردن توافقش با سوارز دچار مشکل شده و به همین علت حالا تصمیم گرفته به سراغ ادینسون کاوانی برود. شاید این دو خبر با هم بی ارتباط باشند ولی بعد از خبر بزرگ ماندگار شدن مسی در بارسا حالا برخی از منابع خبری انتظار دارند شاهد یک بمب خبری مشابه درباره لوئیس سوارز باشند.

بیشتر بخوانید:

واکنش روزنامه‌های اسپانیا به ماندن مسی+ عکس

رسمی؛ لیونل مسی در بارسلونا ماندنی شد

 

 

تگ ها


لیونل مسی لوئیس سوارز فوتبال جهان بارسلونا فوتبال