مسی محروم نیست؛ آرژانتین در انتظار لیونل

لیونل مسی به دلیل کارت قرمزی که در آخرین بازی تیم ملی کشورش دریافت کرده بود امسال هیچیک از مسابقات آرژانتین در مقدماتی جام جهانی را از دست نخواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین کلودیو تاپیا تایید کرد که لیونل مسی به دلیل کارت قرمزی که در سال ۲۰۱۹ دریافت کرده بود هیچیک از مسابقات امسال آرژانتین در مقدماتی جام جهانی قاره آمریکای جنوبی را از دست نخواهد داد. آرژانتین طبق برنامه قرار است در ماه اکتبر در دو بازی به میدان برود.

مسی در ماه جولای سال گذشته در دیدار رده بندی کوپا آمه ریکا مقابل شیلی در صحنه ای جنجالی از داور کارت قرمز دریافت کرد و طبق قانون باید یک بازی از حضور در میدان محروم می شد. کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی اما بعداً اعلام کرد که مسی از یک بازی رسمی محروم خواهد شد و در نتیجه او اجازه پیدا کرد که سال گذشته در دو بازی دوستانه مقابل برزیل و اروگوئه به میدان برود.

حالا که آرژانتین قرار است در مهرماه امسال و در قالب رقابتهای مقدماتی جام جهانی به مصاف اکوادور و بولیوی برود، رئیس فدراسیون فوتبال این کشور تایید کرد که بعد از بحثهای طولانی با کانمبول سرانجام موفق شده تاییدیه حضور مسی در این دو دیدار را بگیرد. کانمبول به فدراسیون آرژانتین اعلام کرده که زمان محرومیت مسی منقضی شده است.

تگ ها


تیم ملی آرژانتین لیونل مسی آرژانتین