مسی: مشکلی با چرخشی بازی کردن ندارم

لیونل مسی، اعلام کرد هیچ مشکلی با چرخشی بازی کردن در بارسلونا ندارد و اینکه در اکثر بازی ها به عنوان بازیکن ثابت به میدان می رود؛ تصمیم والورده است ......

لیونل مسی، اعلام کرد هیچ مشکلی با چرخشی بازی کردن در بارسلونا ندارد و اینکه در اکثر بازی ها به عنوان بازیکن ثابت به میدان می رود؛ تصمیم والورده است. به نقل از مارکا، مسی در یک مراسم تبلیغاتی که عصر امروز در بارسلونا برگزار شد؛ حاضر بود و گفت:
ترکیب چرخشی؟ تصمیم با مربی است؛ اغلب با والورده صحبت می کنم و مثل هم تیمی هایم هیچ مشکلی با این قضیه ندارم. خوشبختانه اوضاع مطابق میل ما پیش می رود و آزمونی مهم را مقابل اسپانیول با موفقیت پشت سر گذاشتیم.
ایده های مربی از همان ابتدا صریح و واضح بود؛ چیزهایی که می خواست با ما در میان گذاشت و خیلی سریع ما با آن هماهنگ شدیم. از نظر دفاعی به شکل قابل ملاحظه ای پیشرفت کردیم و بازیکنان با کیفیتی خریدیم که مشکلات را حل کردند. از اینکه مینا و کوتینیو در کنار ما هستند، بسیار خوشحالیم.
توپ طلای بعدی؟ همیشه گفته ام که اهدافم کسب جایزه های فردی نیست بلکه کسب همه جام های ممکن [همراه با تیم] است. امیدوارم به بهترین شکل ممکن کارمان را تمام کنیم؛ فعلا که در مسیر درستی حرکت می کنیم. اهدافمان همان چیزهایی است که همیشه در فصول گذشته هم به دنبال آن بودیم؛ تلاش برای فتح همه جام های ممکن!

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی بارسلونا فوتبال