مسی مشکل فوتبالی ندارد؛ شاید مشکل روانی است

آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس در آستانه دیدار امشب تیمش با بارسا درباره لیونل مسی صحبت کرده و می گوید ستاره بزرگ آرژانتینی ممکن است از نظر روانی دچار مشکل شده باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه یوونتوس امشب در لیگ قهرمانان اروپا به نوکمپ می رود تا با بارسا دیدار کند آندره‌آ پیرلو سرمربی یووه در آستانه این بازی درباره لیونل مسی ابرستاره رقیبش صحبت کرده و گفت او ممکن است دچار مشکل روانی شده باشد، مشکلی که شاید با فوتبال و آنچه در مستطیل سبز می گذرد بی ارتباط است.

بارسلونا با اینکه در اروپا موفق بوده و مثل یوونتوس صعودش به مرحله بعدی را قطعی کرده ولی در لالیگا وضعیت بسیار بدی داشته و در حال حاضر با صدرنشین جدول این لیگ اتلتیکو مادرید ۱۲ امتیاز فاصله دارد. مسی هم مثل تیمش فصل بدی را پشت سر گذاشته و با اینکه هفت گل به نامش ثبت شده ولی مسی همیشگی نبوده است.

پیرلو با اذعان به اینکه استعداد و توان مسی در حال افول نیست درباره او گفت: " مسی در یکی از لحظات خاص زندگی اش قرار دارد نه یکی از لحظات خاص دوران فوتبالی اش. چون او امسال تابستان مشکل داشت. مساله این است که آیا او در بارسا می ماند یا نه".

سرمربی یوونتوس در ادامه گفت: " مسی اما در بازی‌ها همیشه ارزش خود را نشان داده. او بیشتر از اینکه با مشکل فوتبالی مواجه باشد احتمالاً با یک مشکل روانی دست و پنجه نرم می‌کند. ولی من نمی خواهم راجع به این قضیه بیشتر صحبت کنم چون به ما مربوط نیست. مسی یک بازیکن استثنایی است و این را ثابت کرده است".

بیشتر بخوانید:

طلسم کریس رونالدو مقابل مسی شکسته می شود؟

جنگ بزرگ سر لئو مسی- کریس رونالدو کلید خورد! (عکس)

 

 

تگ ها


لیونل مسی پیرلوئیجی کاسیراگی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال