مسی؛ من در یک لحظه تصمیم گرفتم و شرمنده بودم

لیونل مسی، ستاره تیم ملی آرژانتین، تایید کرد که از تصمیمش برای بازگشت به اردوی آلبی سلسته بعد از اعلام بازنشستگی، احساس شرمندگی کرده است ......

لیونل مسی، ستاره تیم ملی آرژانتین، تایید کرد که از تصمیمش برای بازگشت به اردوی آلبی سلسته بعد از اعلام بازنشستگی، احساس شرمندگی کرده است.

بعد از ناکامی در فتح جام جهانی 2014 و کوپا آمه ریکای 2015، شکست در فینال کوپا آمه ریکای 206 باعث شد تا مسی تصمیم به بازنشستگی از بازی های ملی بگیرد. اما با حضور ادگاردو بائوسا روی نیمکت آرژانتین، او مسی را متقاعد کرد که در تصمیمش تجدید نظر کند.

مسی به دیرکت تی وی گفت:" این تصمیمی بود که من در یک لحظه گرفتم و شرمنده بودم که می خواستم بگویم برمی گردم. بائوسا و هم تیمی ها شرایط را برای بازگشت من خیلی آسان کردند."

مسی سال ها به این متهم بود که برای تیم ملی آرژانتین به اندازه بازی های بارسا تلاش نمی کند اما او تایید کرد که رفته رفته توانست با این انتقادها کنار بیاید.

" در 30 سالگی، من از بازی برای تیم ملی به شکل های مختلف لذت می برم؛ خیلی بیشتر از قبل. من از هر لحظه استفاده می کنم؛ چه در داخل و چه در خارج زمین. من به شیوه های مختلف این لحظات را در تیم ملی تجربه می کنم. من حالا خیلی راحت تر هستم. وقتی از من انتقاد می شود، با شکل متفاوتی با آن برخورد می کنم."

 

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی آرژانتین فوتبال