مسی می تواند قدم بزند و به شما ضربه بزند

سرمربی ویارئال در نشست خبری قبل از بازی با بارسلونا به تمجید از لیونل مسی پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اونای امری سرمربی جدید ویارئال فردا باید در نوکمپ تیمش را به مصاف بارسا بفرستد. امری معمولا از مصاف با بارسلونا خاطرات خوبی ندارد وباید دید تیم او فردا بارسا را تا چه اندازه به چالش خواهد کشید. ویارئال سال هاست که در نوکمپ پیروز نشده و این بار با بارسلونایی متحول شده و بدون چند بازیکن تاثیرگذار فصل قبلش روبرو خواهد شد.

حتی این امکان وجود داشت که لیونل مسی هم از بارسا جدا شود ولی او ماند و فردا رهبر تیمش برابر ویارئال خواهد بود.

اونای امری در نشست خبری این بازی گفت:« باید بگویم که خوشحالم که مسی در بارسلونا ماند. این برای لالیگا نیز خبر خیلی خوبی بود. در مورد بازی برابر بارسا باید بگویم که مسی تحت هر شرایطی خطرناک ترین بازیکن آنهاست. گاهی مسی در زمین قدم می زند و فکر می کنید تاثیرگذاری خاصی ندارد اما در یک لحظه می تواند کار شما را تمام کند.

او می تواند با شوتزنی، همکاری با آلبا و گریزمان یا با یک حرکت تک نفره به شما ضربه بزند. مسی فردا شانس اول گلزنی تیمش است و نیز شانس اول گل سازی. بازیکنی که در ۹۰ دقیقه همیشه می تواند برای تان دردسرساز باشد. از نظر من او همچنان بهترین بازیکن دنیاست.»

امری ادامه داد:« برای این بازی آماده و هیجان زده هستیم و خوشبینم که بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم. تمرینات خوبی را انجام داده ایم و شانس های خودمان را خواهیم داشت. شانس قهرمانی؟ رئال و بارسا مثل همیشه شانس های اول هستند ضمن اینکه اتلتیکو و سویا نیز تیم قدرتمندی در اختیار دارند.»

بیشتر بخوانید:

ویدال می خواست جای مسی پنالتی زن اول بارسا باشد

فقط بازی های بارسا را می بینم و نه هیچ تیم دیگری

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال