مسی نه؛ دوست ستاره آرژانتینی هدف جدید اینتر

گفته می‌شود که اینتر در نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۱ برای جذب سرخیو آگوئرو اقدام خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، سال ۲۰۱۱ بود که سرخیو آگوئرو بعد از پشت سر گذاشتن پنج فصل فوق العاده در اتلتیکو مادرید از این تیم اسپانیایی جدا شد و به منچسترسیتی پیوست تا لیگ برتر انگلیس را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرده باشد.

حالا و بعد از گذشت ۹ سال از زمان پیوستن ستاره آرژانتینی به جمع سیتیزن ها، به جرأت می توان از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه منچستر سیتی یاد کرد. تا جایی که حتی بسیاری معتقد هستند که آگوئرو بزرگترین بازیکن تاریخ سیتی بوده چرا که طی این سال ها گل های حیاتی زیادی برای این تیم به ثمر رسانده است.

با این حال قرارداد فعلی سرخیو آگوئرو تا پایان فصل جاری اعتبار دارد و از طرفی رسانه‌های انگلیسی گزارش داده‌اند که فعلاً برنامه‌ای برای تمدید قرارداد این بازیکن وجود ندارد. حالا و در همین رابطه کالچیو مرکاتو مدعی شده که آگوئرو مهاجم مورد علاقه سرمربی ایتالیایی اینتر یعنی آنتونیو کونته محسوب می‌شود و آنها قصد دارند بعد از پایان فصل جاری و به شکل آزاد این ستاره گلزن را به خدمت بگیرند؛ با این وجود بعید به نظر می‌رسد که سیتی طی ماه‌های آینده تلاشی برای تمدید قرارداد با سرخیو آگئرو را انجام ندهد.

 

تگ ها


سرخیو آگوئرو اینتر میلان منچستر سیتی