مسی نه، رونالدینیو بهترین بازیکن تاریخ است!

جرارد دلوفئو، وینگر سابق بارسلونا رونالدینیو را بهترین بازیکن تاریخ خطاب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، جرارد دلوفئو که یکی از محصولات آکادمی بارسلونا محسوب می شود، در چند مقطع لباس تیم بزرگسالان این تیم را نیز به تن کرد، اما نتوانست توانایی های خود در ترکیب اصلی به اثبات برساند و خیلی زود چاره ای جز جدایی از بارسلونا نداشت. بعد از سپری کردن دو سال و نیم در لیگ برتر و واتفورد، حالا جرارد دلوفئو در تابستان امسال راهی اودینزه در ایتالیا شد. این وینگر اسپانیایی در مورد تجربه جدید خود و البته بهترین بازیکن تاریخ بارسلونا صحبت کرده است.

جرارد دلوفئو گفت: "من احساس می کنم تبدیل به بازیکنی متفاوت از زمانی که در میلان در سال ۲۰۱۷ حضور داشتم شده ام. حالا و بعد از سپری کردن دو سال و نیم در واتفورد، فکر می کنم یک بازیکن کاملا متفاوت هستم. من می خواهم به تیم کمک کنم و خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد، من در هفت ماه گذشته بسیار تلاش کرده ام.

دوران حضور در بارسلونا؟ لیونل مسی بازیکنی فوق العاده و باورنکردنی است، اما به حضور ۱۰ بازیکن دیگر در زمین نیاز دارد. اما من بازی های رونالدینیو را دیده ام و برای من بهترین بازیکن تاریخ است. من برای تماشای یک بازی در نیوکمپ رفتم و رونالدینیو کنار من نشسته بود که این برای من تجربه ی شگفت انگیزی بود".

تگ ها


تیم ملی برزیل رونالدینیو دلوفئو لیونل مسی برزیل بارسلونا