مسی و اینیستا، دوقلوهای افسانه ای !

آندرس اینیستا و لیونل مسی با همکاری خود در گل تساوی بخش بارسلونا برابر چلسی بار دیگر خاطره سال 2009 را برای هواداران چلسی در سال 2009 زنده کردند! تیم های بارسلونا و چلسی در پر هیجان ترین دیدار هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته از ساعت 23:1 ......

آندرس اینیستا و لیونل مسی با همکاری خود در گل تساوی بخش بارسلونا برابر چلسی بار دیگر خاطره سال 2009 را برای هواداران چلسی در سال 2009 زنده کردند!
تیم های بارسلونا و چلسی در پر هیجان ترین دیدار هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته از ساعت 23:15 در استادیوم طلسم شده استمفورد بریج با قضاوت جونیت چاکر که حواشی بسیاری پگیرامون این داور قرار داشت به مصاف یکدیگر رفتند.
آنتونیو کونته سرمربی چلسی برای محکم تر ساختن جایگاه متزلزل خود و ارنستو والورده برای ادامه روند موفقیت هایش با دو اندیشه متفاوت تیم های خود را برابر یکدیگر قرار دادند تا جنگ قدیمی دو باشگاه کینه توز از سر گرفته شود.
بارسلونا بسیار علاقمند بود تا شرایطی را فراهم سازد تا طلسم چندین ساله اش در خانه چلسی به دست فراموشی سپرده شود، چرا که آنها هرگز نتوانسته بودند در استمفورد بریج برای سال های طولانی به پیروزی دست پیدا نمایند، و در سویی دیگر لیونل مسی ابر ستاره بزرگ بلوگرانا ها به دنبال آن بود تا دیگر حسرت دوران حرفه ای خود را به پایان برساند و با باز کردن دروازه چلسی، فشار ها را برای عدم گلزنی به این تیم در تاریخ تقابل هایش به دست فراموشی بسپارد.
بارسلونا نتوانست به طلسم چندین و چند ساله اش برابر چلسی پایان دهد و در استمفورد بریج پیروزی را حاصل نماید؛ اما لیونل مسی بالاخره توانست در سیل انبوه بازیکنان چلسی با همکاری دون آندرس، مردی که در سال 2009  توانسته بود روی پاس طلایی لئو خاطره ای فراموش نشدنی را برای هواداران خود بسازد، طلسم شکنی نمایند تا بار بزرگی از روی دوش این ستاره محبوب جهان فوتبال برداشته شود.
هرچند که دفاع چلسی برای یک لحظه دچار غفلت شد، اما همان یک لحظه غفلت برای دو یار همیشگی بارسلونا کافی بود تا علاوه بر طلسم شکنی، بازی باخته را برای آبی اناری ها به تساوی بکشانند! اشتباهی که حالا قطعا حسرت صورت ندادن آن هنوز در ذهن و قلب آنتونیو کونته موج می زند.
در سال 2009  آندرس اینیستا توانست بر روی پاس لیونل مسی خاطره ای فراموش نشدنی را برای بارسلونا بسازد و با گل رویایی خود، حسرتی بزرگ را بر دل چلسی قرار دهد تا این اتفاق این بار روی مهندسی او برای لیونل مسی رخ دهد تا دو قو های افسانه ای اتفاقی ویژه را در استمفورد بریج رقم زده باشند.
حالا تمامی نگاه ها به دیدار دو تیم در دور برگشت خواهد بود تا مسئولیت کاپیتان   آندرس اینیستا و لیونل مسی بیش از همیشه باشد و 90 دقیقه ای سخت و طاقت فرسا را برای کونته و شاگردانش رقم بزنند.

تگ ها


اخبار روز UEFA Champions League فوتبال