مسی و تنها یک دبل تا رکورد تاریخی سلطان

لیونل مسی امشب با زدن دو گل به کادیز با رکورد پله برابری خواهد کرد تا تبدیل به بهترین گلزن تاریخ فوتبال در یک تیم باشگاهی شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسا امشب در ورزشگاه کادیز میهمان این تیم است. یک پیروزی باعث خواهد شد تا تعداد بردهای متوالی بارسا به ۴ برسد که نشان خواهد داد آبی اناری ها روی غلتک افتاده اند.

امید اول بارسا برای این بازی لیونل مسی است. فوق ستاره آرژانتینی امشب می تواند با رکورد افسانه ای پله برابری کند. او اگر بتواند دو گلد به کادیز بزند به رکورد پله به عنوان بهترین گلزن تاریخ در یک باشگاه خواهد رسید. یک هت تریک نیز مسی را از پله پیش می اندازد.

آخرین بار ۱۷ دسامبر ۲۰۰۵ بود که مسی برابر کادیز قرار گرفت و در پیروزی ۳-۱ بارسا توانست یک پاس گل بدهد. مسی تاکنون توانسته ۶۴۱ گل در ۷۴۳ بازی با پیراهن بارسا به ثمر برساند و پله در سانتوس رکورد ۶۴۳ گل در ۷۵۷ بازی را به ثبت رسانده بود.

مسی فصل جاری را در حالی شروع کرد که ۹ گل با پله فاصله داشت و تاکنون توانسته در ۱۴ بازی ۷ گل به ثمر برساند که ۴ تایش در لالیگا بود. آخرین گل او برابر اوساسونا در نوکمپ بود و آخرین دبلش نیز ۷ نوامبر در نوکمپ برابر رئال بتیس. مسی اگر امشب گلزنی نکند برابر یوونتوس و لوانته فرصت خواهد داشت تا با زدن دو گل به رکورد پله برسد.

مسی امشب سلطان را می گیرد؟

بیشتر بخوانید:

خشم کومان؛ الان چه وقت حرف زدن از مسی بود؟

واکنش سرمربی PSG به شایعه جذب لیونل مسی

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال