مسی و تکان دادن پرچم سفید صلح با ستین!

لیونل مسی معتقد است گفتنی ها را گفته و از این پس باید تمرکز روی فتح لیگ قهرمانان گذاشته شود....

به گزارش "ورزش سه" بارسلونا امشب توانست در آخرین بازی خود در لالیگا برابر دپورتیوو آلاوس با ۵ گل به برتری دست پیدا کند. دیداری که تشریفاتی بود ولی آبی اناری ها پس از شکست خانگی برابر  اوساسونا انگیزه های بالایی برای پیروزی داشتند.

دو گل از مسی و گل های آنسو فاتی، لوئیس سوارز و نسلون سمدو سند برتری بارسا را امضا کردند.

شکست اخیر بارسا و سپس قهرمانی رئال، شرایط باشگاه کاتالان را بسیار بحرانی کرده بود. لیونل مسی پس از باخت به اوساسونا مصاحبه ای سراسر انتقادی انجام داد و از لزوم تغییرات در تیم صحبت کرد. برخی معتقد بودند که هدف او کیکه ستین سرمربی باشگاه بوده و اینکه فوق ستاره آرژانتینی اخراج او را تقاضا کرده است. در هر صورت ستین پس از جلسه با رئیس باشگاه فعلا ابقا شده و باید تیمش را برای مصاف ۱۸ مرداد برابر ناپولی در لیگ قهرمانان مهیا کند.

مسی امروز و پس از برتری بر آلاوس هم در میکسدزون ورزشگاه حاضر شد و گفت:« امروز بارسایی دیگر را دیدیم. به خاطر شرایطی که در آن قرار داشتیم، بازی امروز بازی آسانی نبود. گرمای هوا هم مزید بر علت شده بود تا بازی دشوارتر شود ولی تیم، امروز به خوبی جواب داد و به شیوه ای دیگر بازی کردیم. تلاش و تعهد بازیکنان در زمین خیلی خوب بود و این قدمی مهم رو به جلو محسوب می شود.»

مسی ادامه داد:« پیش از هر چیزی از خودمان انتقاد کردیم. این یک اصل مهم بود و باید انجامش می دادیم. فصل جاری برای ما فصل خوبی نبوده و نه از حیث نتیجه گیری و نه شکل بازی ها خوب نبوده ایم. امروز اما از لحاظ تعهد و عملکرد درون زمین، خیلی خوب بودیم. هیچکس از لحاظ انگیزه به ما برتری ندارد و اگر باانگیزه وارد زمین شویم، نتیجه اش را نیز خواهیم گرفت و کارها بهتر پیش خواهند رفت.»

مسی در مورد مسئولیت پذیری جمعی گفت:« در مقطع حساس و مهمی هستیم چون چالشی در پیش داریم که برای همه بازیکنان مشترک است. حتما نباید بازوبند کاپیتانی بر بازو باشد تا به اهمیت کاری که باید انجام دهیم، واقف شویم. باید در نتیجه گیری باثبات باشیم. امروز در بسیاری دقایق خوب بودیم و باید همین روند را ادامه دهیم.»

آقای گلی:« افتخارات فردی در درجه دوم اهمیت قرار دارند. کسب هفت آقای گلی متوالی افتخار بزرگی است اما دوست داشتم علاوه بر آقای گلی، قهرمان لالیگا هم می شدیم.»

ناپولی:« فعلا به کمی استراحت نیاز داریم و دیگر نیاز به حرف زدن نیست. گفتنی ها را گفته ایم. حالا باید ذهن مان را خالی کرده و پس از چند روز استراحت، با انگیزه ای  بالاتر از همیشه به تمرینات برگردیم. انتقاد به خود را انجام داده ایم و حالا باید برای لیگ قهرمانان به بهترین شکل مهیا شویم.»

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا