مسی و رونالدو؛ اینجا فوتبال نفس می کشد!+ عکس

الکساندر هلب، هافبک سابق بارسلونا مدعی شد کریستیانو رونالدو و لیونل مسی می توانند راهی کشور بلاروس شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رقابت های مختلف فوتبال در سراسر اروپا به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده و در این میان تنها بازی ها در کشور بلاروس و با حضور تماشاگران انجام می شود. رقابت های هاکی روی یخ نیز که پرطرفداراترین ورزش این کشور بوده نیز در حال پیگیری است و این کشور هنوز اوضاع را بحرانی نمی داند.

ولادیمیر بازانوف، رئیس فدراسیون فوتبال بلاروس مدعی شد شد ادامه لیگ همینگونه پیش خواهد رفت. او هفته گذشته گفت: "به چه دلیلی نباید لیگ را ادامه دهیم ؟ آیا وضعیت اضطراری در کشور ما اعلام شده است؟ وضعیت بحرانی وجود ندارد. بنابراین تصمیم گرفتیم که مسابقات را به موقع شروع کنیم."

البته تا حدودی وضعیت فعلی بلاروس این امکان را می دهد. آنها فقط ۸۱ مورد تایید شده به ویروس کرونا دارند که رقم کمتری نسبت به اکثر کشورهای اروپا است. اولین تست مثبت در این کشور در ۲۸ فوریه مبتلا شد.

الکساندر هلب، هافبک سابق آرسنال و بارسلونا در این رابطه گفت: "در بلاروس انگار کسی به کرونا اهمیتی نمی دهد. این باورنکردنی است. شاید طی یک یا دو هفته دیگر متوقف شویم. شاید رئیس جمهور ما منتظر است ببیند چه اتفاقی می افتد. همه در اینجا می دانند چه اتفاقی برای ایتالیا و اسپانیا رخ داده، شرایط خوب به نظر نمی رسد. اما در کشور ما، ارکان دولت معتقدند که شرایط آنقدر دشوار نیست که در اخبار نقل می شود. بسیاری از جوانان و دانشجویان نیز اینگونه فکر می کنند. من و خانواده ام در خانه مانده ایم،  اما وقتی بیرون می روم، خیابان ها و رستوران ها هنوز شلوغ هستند.

ممکن است لیونل مسی و کریستیانو رونالدو برای ادامه فوتبال به لیگ بلاروس بیایند. کشور ما این تنها جایی در اروپا است که می توانید فوتبال بازی کنید. حداقل در آن زمان مردم بلاروس خوشحال خواهند شد."


بیشتر بخوانید:
برای شروع لالیگا منتظر پایان یافتن این کابوس هستیم
واکنش بنزما به غیبت در ترکیب پلی استیشنی آسنسیو 

تگ ها


کریستیانو رونالدو بلاروس آلکساندر هلب ویروس کرونا لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا یوونتوس فوتبال