مسی و رونالدو به گرد پای او هم نمی رسند! (عکس)

رابرت لواندوفسکی، ستاره بایرن مونیخ باز هم عملکرد فوق العاده ای داشت و در قهرمانی تیمش نقش آفرینی کرد....


به گزارش "ورزش سه"، امشب بایرن مونیخ موفق شد با کسب برتری ۱-۳ مقابل لورکوزن دبل کرده و علاوه بر بوندسلیگا، در دی اف بی پوکال نیز به عنوان قهرمانی دست یابد. ستاره این دیدار نیز مطابق انتظار رابرت لواندوفسکی بود و او موفق شد دو بار دروازه لورکوزن را باز کند.

ابتدا ستاره لهستانی در دقیقه ۶۰ با یک ضربه محکم از فاصله ای دور و البته اشتباه عجیب و مسلم هاردسکی موفق به گلزنی شد. اما عطش رابرت لواندوفسکی تمام نشد و او در لحظات پایانی با یک ضربه چیپ تماشایی به زیبایی دروازه لورکوزن را گشود و کار حریف را تمام کرد.

حالا تا اینجای فصل رابرت لواندوفسکی موفق به زدن ۵۱ گل در همه رقابت ها شده است. او با ۳۴ گل بهترین گلزن بوندسلیگا شد، با شش گل این عنوان را در جام حذفی نیز از آن خود کرد و تا اینجا با ۱۱ گل در لیگ قهرمانان نیز آقای گل است. این کارنامه فوق العاده در شرایطی حاصل شده که به عنوان مثال کریستیانو رونالدو تا اینجا ۲۹ و لیونل مسی ۲۷ گل به ثمر رسانده اند و رابرت لواندوفسکی با فاصله ای قابل توجه در رتبه اول قرار دارد.

بی شک شانس این گلزن ۳۲ ساله و لهستانی برای فتح جایزه توپ طلا در سال جاری بیش از فصول قبل است و اگر بایرن مونیخ همین روند را ادامه داده و در لیگ قهرمانان به موفقیت دست یابد، تردیدی نیست که رابرت لواندوفسکی لایق این جایزه خواهد بود.

تگ ها


لیونل مسی کریستیانو رونالدو روبرت لواندوفسکی بایرن مونیخ یوونتوس بارسلونا