مسی و رونالدو تاج و تخت را تحویل دادند(عکس)

آاس باز هم صفحه اصلی خود را به عملکرد فوق‌العاده کیلیان امباپه و ارلینگ هالند اختصاص داده است....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، دو غول دنیای فوتبال، که در دو دهه گذشته به تمام افتخارات ممکن دست یافتند اکنون سال های آخر دوران فوتبال خود را پشت سر می گذارند؛ مسئله ای که یک اتفاق تلخ برای هواداران فوتبال به شمار می‌آید اما ظهور دو فوق ستاره جدید می‌تواند تا حدودی از این اندوه بکاهد.

سه شنبه و چهارشنبه شب این هفته در لیگ قهرمانان اروپا شاهد درخشش دو ستاره جوان بودیم؛ جایی که کیلیان امباپه در ورزشگاه نوکمپ موفق شد برابر بارسلونا هت تریک کند و ارلینگ هالند در ادامه روند شگفت انگیز خود طی ماه‌های اخیر در سانچز پیسخوان برابر سویا دبل کرد.

بیشترین گل زده در لیگ قهرمانان اروپا از آغاز فصل ۲۰-۲۰۱۹

تداوم عملکرد خوب امباپه و هالند طی ماه های اخیر باعث شده که بسیاری از هواداران فوتبال از این دو به عنوان جانشینان لیونل مسی و کریستیانو رونالدو یاد کند. اگرچه هنوز آنها راه زیادی نه برای رسیدن بلکه تنها نزدیک شدن به آمار و ارقام مسی و رونالدو پیش رو دارند اما در عین حال نشان داده اند که مشاهده یک دو قطبی دیگر در دنیای فوتبال طی سال‌های آینده اصلاً دور از انتظار نیست.

در همین ارتباط نشریه آاس اسپانیا صفحه اصلی امروز خود را به درخشش کیلیان امباپه و ارلینگ هالند اختصاص داده است. آاس با تیتر "حمله به تاج و تخت" یک بار دیگر از از عملکرد این دو بازیکن تمجید کرده است. این روزنامه در بخشی از گزارش روی جلد امروز خود آورده است: " هالند ۲۰ ساله و امباپه ۲۲ ساله کریستیانو و مسی را در لیگ قهرمانان تحت شعاع خود قرار داده اند. در واقع هر دوی آنها رهبرانی از نسل بازیکنان جوان محسوب می‌شوند."

نکته جالب دیگر این که آاس در بخش دیگر مدعی شده باشگاه رئال مادرید برای جذب هر دو فوق ستاره تلاش خواهد کرد اما در عین حال به خدمت گرفتن هالند را گزینه مناسب‌تری تلقی کرده است.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی ارلینگ هالند بروسیا دورتموند کریستیانو رونالدو کیلیان امباپه یوونتوس بارسلونا