مسی و سوارز خطاب به نیمار؛ جایی بهتر از بارسلونا پیدا نمی‌کنی!

لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال بارسلونا در یک مصاحبه از مشورت او و مسی با نیمار برای پیوستن به بارسلونا خبر داد....

به گزارش مدال، ستاره اروگوئه‌ای بارسلونا به چندین سوال مهم و همچنین ارتباط او و مسی با نیمار پاسخ داد.
سوارز در پاسخ به این سوال که آیا او و مسی درباره انتقال نیمار به بارسلونا با این ستاره برزیلی صحبت کرده‌اند یا خیر گفت: ما با نیمار صحبت کردیم. به او اعلام کردیم که هیچ جایی بهتر از بارسلونا نمی‌تواند پیدا کند. دیگر فایده ندارد و الان کمتر با هم صحبت می‌کنیم. او باید به جایی که الان حضور دارد احترام بگذارد.
سوارز درباره رابطه بین او و مسی نیز افزود: از اینکه با مسی در ارتباط هستم احساس آرامی می‌کنم و خوشحال هستم. اگر در جریان باشید ما دو نفر در بازی‌ها نیز به هماهنگی خاصی رسیده‌ایم. وقتی توپ به من می‌رسد او شروع به فرار می‌کند و از تصمیم من در ادامه کار آگاه است. این بخش کوچکی از رابطه بین من و لیونل است.
مهاجم مصدوم بارسلونا که مدتی است از میادین دور است، درباره حضور گریزمان در این باشگاه می‌گوید: ما به بهترین شکل ممکن از او استقبال کردیم. او یک رفیق خوب است. در باشگاه ما همه یکی هستیم و هیچ‌کس نسبت به دیگری برتری ندارد.
سوارز درباره شکست تلخ چهار بر صفر مقابل لیوپورل در لیگ قهرمانان نیز گفت: ما قبلا چنین شکست تلخی را مقابل رم تجربه کرده بودیم. به هر حال این فوتبال است. وقتی در 5 دقیقه 2 گل دریافت می‌کنی، احساس می‌کنی که یک مشکل بزرگ به وجود آمده است. روزهای سختی را بعد از بازی پشت سر گذاشتیم و دوست نداشتم از خانه بیرون بروم.
این مهاجم درباره آینده فوتبالی خود و اینکه دوست دارد در کدام باشگاه بازی کند، تصریح کرد: در آرژانتین عاشق باشگاه سن‌لورنزه هستم. از سال 2001 تا الان بازی‌های این تیم را دنبال می‌کنم و اگر در آرژانتین بازی کنم، قطعا در این تیم به میدان خواهم رفت.

بیشتر بخوانید:

انتقام‌جویی عجیب نیمار از پاری‌سن‌ژرمن

 

تگ ها


لوئیس سوارز لوئیز سوارز لوییس سوارز مصدومیت سوارز مصاحبه سوارز درباره نیمار مصاحبه سوارز سوارز نیمار سوارز مسی مسی نیمار سوارز مسی نیمار ارتباط مسی و سوارز اخبار بارسلونا Neymar da Silva Santos Júnior لیونل مسی لوییز سوارز پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال