مسی و گواردیولا با هم ارتباط دارند

ونسان کمپانی، مدافع سابق منچسترسیتی ابراز امیدواری کرد لیونل مسی راهی این تیم شود....

به گزارش "ورزش سه"، اخبار حاکی از تمایل لیونل مسی به جدایی از بارسلونا است و از منسترسیتی به عنوان جدی ترین مشترین این بازیکن نام برده شده است. ونسان کمپانی، کاپیتان سابق سیتی مدعی شد مسی و پپ گواردیولا هنوز با یکدیگر ارتباط دارند و سیتیزن ها برای کسب موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا باید بازیکنی مانند لیونل مسی را جذب کنند.

ونسان کمپانی گفت: "در اختیار داشتن بازیکنی مانند لیونل مسی برای منچسترسیتی فوق العاه خواهد بود و او می تواند باشگاه را برای رسیدن به هدف بعدی یعنی موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا یاری کند. من طرز تفکر گواردیولا را می دانم، بنابراین به راحتی می توانم تصور کنم که او و مسی هنوز می توانند درک متقابلی از یکدیگر داشته باشند.

منچسترسیتی می خواهد فاتح لیگ قهرمانان شود و برای رسیدن به این هدف نیاز به بهترین بازیکنان دارد. صادقانه بگویم به عنوان یک هوادار منچسترسیتی علاقه دارم مسی راهی این تیم شود، اما باید دید چه اتفاقاتی در فصل نقل و انتقالات رخ می دهد. اگر تصمیم لیونل مسی به جدیی از بارسلونا قطعی باشد من فقط می توانم به تصمیم او احترام بگذارم. من می توانم تصور کنم که پپ و مسی هنوز شماره تلفن های یکدیگر را دارند، بنابراین آنها می توانند با یکدیگر تماس بگیرند."

تگ ها


لیونل مسی وینسنت کمپانی منچستر سیتی بارسلونا