مسی و یک حسرت عجیب در آستانه ال کلاسیکو

لیونل مسی نزدیک به دو سال است که نتوانسته دروازه رئال مادرید را باز کند....

به گزارش مدال و به نقل از مارکا، امشب ال کلاسیکوی بسیار حساس لالیگا بین رئال و بارسا در سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد. دیداری که برای رئال به خصوص اهمیتی بالا دارد چرا که در صورت شکست، فاصله اش با بارسا به ۵ امتیاز افزایش خواهد یافت.

امید اول بارسا برای فتح دروازه رئال، بدون شک لیونل مسی است. فوق ستاره ای که تاکنون ۲۶ گل در ال کلاسیکوها به ثمر رسانده که ۱۵ تای آن در برنابئو بوده است. گل دقیقه ۹۳ او به رئال در ال کلاسیکوی برگشت فصل ۱۷-۲۰۱۶، بدون شک به یادماندنی ترین گل مسی در برنابئو بوده که باعث برتری ۲-۳ بارسا شد؛ با این حال مسی ۲۲ ماه است که نتوانسته دروازه رئال را باز کند.

آخرین بار ۶ می ۲۰۱۸ در نوکمپ بود که او در تساوی ۲-۲ دو تیم موفق به گلزنی شد و از آن پس او در ۵ ال کلاسیکو به میدان رفته ولی موفق به زدن گل نشده است. مسی در ال کلاسیکوی رفت فصل گذشته که با برتری ۵-۱ بارسا در نوکمپ به اتمام رسید حضور نداشت و در ال کلاسیکوی رفت نیمه نهایی کوپا دل ری که ۱-۱ مساوی شد نیز تنها یک نیمه بازی کرد.

در مجموع مسی ۳۳۶ دقیقه است که نتوانسته برابر رئال گلزنی کند. او در فصل جاری ۱۸ گل در لالیگا به ثمر رسانده و بالاتر از بنزمای ۱۳ گله در صدر جدول گلزنان قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

لحظه به لحظه با حاشیه‌ های ال‌کلاسیکوی ۲۴۴

حضور سر زده رئیس باشگاه رئال مادرید در رختکن

 

 

تگ ها


لیونل مسی ال کلاسیکو فوتبال جهان بارسلونا رئال مادرید فوتبال