مسی ژاپنی برگ برنده رئال

تاکفوسا کوبو ستاره ژاپنی و تازه وارد رئال مادرید که به «مسی ژاپن» شهرت یافته، اکنون به برگ برنده کهکشانی‌ها در زمینه توسعه و نفوذ بیشتر در شرق آسیا تبدیل شده است....

به گزارش مدال؛ هر چند رئال مادرید در اولین دیدار پیش فصل خود با نتیجه 3 بر یک مغلوب بایرن مونیخ شد اما در این بازی اتفاقاتی رخ داد که توجه «زین‌الدین زیدان» را جلب کند و یکی از آنها مهارت «تاکفوسا کوبو» بود.

کوبو که در کوپا آمریکا با ژاپن خوش درخشید، در شکست برابر بایرن مونیخ در هیوستون نیز نمایش خوبی از خود به جا گذاشت. افراد زیادی درون باشگاه از استعداد او با خبر بودند و به همین دلیل نیز او را به مادرید منتقل کردند اما کمتر کسی درخشش آنی او را پیشبینی می‌کرد. اولین لمس توپ او نشانگر سرعت بالا و اعتماد به نفسش بود که با توانایی و تکنیکش تلفیق شد.

ژاپنی‌ها نیز درباره او به شدت هیجان‌زده شده‌اند ولی به خوبی می‌دانند که شهرت و تکنیک او نمی‌تواند دلیلی برای ثباتش در اروپا و به خصوص تیمی چون رئال مادرید باشد و نیازمند فاکتورهای بیشتری است؛ از جمله اقبال عمومی و جلب توجه فوتبال‌دوستان در سراسر جهان. امری که باشگاه رئال مادرید نیز روی آن حساب ویژه‌ای باز کرده و پیراهن‌هایی با نام او را به فروشگاه‌های خود در شرق آسیا ارسال کرده است.

شهرت و اعتبار کوبو حالا فراتر از ژاپن و آسیا رفته و مردم بسیاری منتظر هستند تا بازی او برابر آرسنال در دومین دیدار پیش فصل رئال مادرید را تماشا کنند.

بیشتر بخوانید:

مسی ژاپنی بالاخره شاکی شد

تگ ها


تاکفوسا کوبو کهکشانی‌ها اقتصاد فوتبال مسی ژاپنی رئال مادرید لالیگا فوتبال