مسی: کاپیتانی بارسا و بالابردن جام حس خاصی دارد

لیونل مسی امشب به عنوان کاپیتان بارسا جام قهرمانی کوپا دل ری را بالای سر برد....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی امشب موفق شد دو گل در فینال کوپا دل ری بزند و جام قهرمانی را بالای سر ببرد. بارسا با برتری ۴-۰ قهرمان بی حرف و حدیث کوپا دل ری شد و به سی و یکمین جام خود در این رقابت ها دست یافت.

مسی که امشب به عنوان بهترین بازیکن فینال انتخاب شد، در پایان بازی به بارسا تی وی گفت:« کاپیتان این باشگاه بودن بسیار خاص است و این جام هم یک جام ویژه برای من محسوب می شود و به بالا بردنش افتخار می کنم. می دانستیم که بیلبائو ۲-۴-۴ بازی می کند و با دفاع بسته و یارگیری نفر به نفر کار را برای مان دشوار خواهند کرد ولی صبور بودیم و در نهایت نتیجه اش را گرفتیم.»

مسی در ادامه گفت:« باید توپ را حفظ می کردیم و صبر می کردیم تا لحظه مناسب برسد و فضاهای خالی را پیدا کنیم. نیمه اول جنب و جوش مان خیلی زیاد بود و معتقدم که حریف را برای نیمه دوم بسیار خسته کردیم. افسوس که نمی توان این قهرمانی را کنار هواداران جشن گرفت و شرایط پاندمی کرونا چنین اجازه ای را نمی دهد. حیف.

کوپا دل ری همیشه برای من جام خاصی است و می دانم هواداران نیز از این قهرمانی لذت برده اند. ما به بردن این جام عادت داریم و این تیم شایسته فتح جام و یک شادی بزرگ بود.»

مسی در پایان اضافه کرد:« نیم فصل اول را خوب کار نکردیم و امتیازت زیادی را در لالیگا از دست دادیم ولی سپس قدرت گرفتیم و الان شرایط مان خوب است. حالا در کورس قهرمانی هستیم. افسوس که در ال کلاسیکو شکست خوردیم. هنوز هشت بازی دیگر بافیمانده و سعی می کنیم قهرمان لالیگا شویم.»

تگ ها


اتلتیک بیلبائو لیونل مسی رئال مادرید بارسلونا