مس برنده مهمترین دیدار گروه دوم/شکست سنگین هوانیروز برابر فرازبام

دومین روز از دور دوم مرحله رفت لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان با برتری مس کرمان در مهمترین دیدار گروه دوم و صدرنشینی این تیم پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مهر، دومین روز از دور دوم مرحله رفت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان امروز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه با برگزاری سه دیدار در گروه دوم و در تالار هندبال شهید سلیمانی تهران پیگیری شد.

در اولین دیدار امروز، دو تیم فرازبام خائیز دهدشت و پرواز هوانیروز به مصاف هم رفتند. در این دیدار فرازبام نیمه اول را با اختلاف ۲۰ بر ۷ پیروز شد. در نهایت شاگردان مجید پارسایی توانستند با اختلاف ۱۹ گل و نتیجه ۳۹ بر ۲۰ برنده این دیدار شوند.

در مهمترین دیدار هفته، دو تیم مس کرمان و زغال سنگ طبس برای تصاحب عنوان صدرنشینی گروه دوم به مصاف هم رفتند. نیمه اول این مسابقه با برتری نزدیک مس کرمان با نتیجه ۱۷ بر ۱۵ دنبال شد. نیمه دوم این دیدار هم با بازی پایاپای هر دو تیم دنبال شد و در نهایت مصاف دو تیم مدعی برای کسب صدرنشینی گروه دوم با نتیجه ۳۳ بر ۳۱ به سود تیم صنعت مس کرمان پایان یافت.

سومین و آخرین مسابقه امروز هم بین دو تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و کیمیا کاشت کردستان دنبال شد. فولاد نیمه اول این بازی را با نتیجه ۱۹ بر ۱۳ برد و در نهایت توانست با نتیجه ۳۵ بر ۲۴ پیروز این میدان شود.

نتایج کامل مسابقات چهارشنبه ۲۱ آبان ماه در گروه دوم:

- پرواز هوانیروز ۲۰ - فرازبام خاییز دهدشت ۳۹
- مس کرمان ۳۳ - زغال سنگ طبس ۳۱
- فولاد سپاهان اصفهان ۳۵ - کیمیا کاشت کردستان ۲۴

در پایان مسابقه امروز در رده بندی گروه دوم، تیم مس کرمان با ۴ بازی و ۸ امتیاز به صدر جدول رسید. تیم زغال سنگ طبس با ۶ امتیاز، فرازبام خاییز دهدشت با ۴ امتیاز، فولاد مبارکه سپاهان با ۴ امتیاز، کیمیا کاشت کردستان با یک امتیاز و پرواز هوانیروز با یک امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

* برنامه بازی‌ها در رو پنجشنبه ۲۲ آبان (گروه اول):
- ستارگان دشتستان - پاس ناجا قم
- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - نفت و گاز گچساران
- پرسپولیس بهبهان - ذوب آهن اصفهان

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال فولاد مبارکه