مس دست نیافتنی؛ مدعیان برای دومی می جنگند

مس رفسنجان با شکست آرمان گهر سیرجان در هفته بیست و چهارم لیگ یک؛ اختلاف ۷ امتیازی با تیم دوم جدول را حفظ کرد و در صدر جدول از حاشیه امنیت خوبی برخوردار است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خیلی ها از هم اکنون مس رفسنجان را قهرمان این فصل از رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور می دانند. با اینکه ۱۰ هفته به پایان بازی ها باقی مانده و این به خاطر روند ثابتی بوده که تیم از ابتدای فصل داشته. از سویی تیم محمد ربیعی چه در خانه و چه در خارج از خانه برای پیروزی فوتبال می کند و در حال حاضر هم با ۴۲ گل زده تهاجمی ترین تیم لیگ یک بشمار می رود.

مس رفسنجان سال های سال است در لیگ یک حضور دارد و عطش صعود به لیگ برتر در این فصل به کمک تیم آمده. این روحیه را محمد ربیعی هم دارد. مربی جوانی که سال های سال است در لیگ یک مربیگری می کند و به دنبال این است که با هدایت تیم مس رفسنجان اولین موفقیت بزرگ در این بازی ها را جشن بگیرد.

اما لیگ یک ۵ مدعی دیگر هم دارد. مس کرمان، نود ارومیه، خوشه طلایی، آلومینیوم اراک و گل ریحان. این تیم ها در فاصله دو امتیاز هم رده های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند و به نظر می رسد بیشتر باید برای کسب دومین سهمیه صعود به لیگ برتر تلاش کنند.

لیگ یک این فصل با حضور ۱۸ تیم دنبال می شود که در پایان تیم های اول و دوم به لیگ برتر صعود می کنند و سه تیم انتهای جدول هم دسته دومی خواهند شد. مس رفسنجان اگر در پایان فصل موفق به صعود به لیگ برتر شود اولین فصل حضور در لیگ برتر را جشن خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:
تثبیت صدرنشینی با برد در دربی کویر

تقابل زارع و نصرتی برنده نداشت

 

 

تگ ها


دسته یک فوتبال ایران مس رفسنجان لیگ آزادگان فوتبال