مس رفسنجان تیم خوب و با برنامه‌ای است

اهواز- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به اینکه مس رفسنجان تیم خوب و با برنامه‌ای است، گفت: این تیم در تمامی بازی‌ها خود با هدف بازی می‌کند و دیدار با مس سخت خواهد بود....

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در هفته دهم با تبریک به مردم رفسنجان برای حضور تیم مس در لیگ برتر، گفت: بازی کردن جلوی تیم‌هایی که از عقب زمین بازی را شروع می‌کنند، سخت است و باید تمام توان را بگذاریم تا در زمین خودمان به موفقیت برسیم.

وی با بیان اینکه سه امتیاز را نیاز داریم تا در بالای جدول بمانیم، اظهار کرد: آمادگی این را داریم که فردا بازی خوبی را نشان بدهیم و برای رسیدن به این هدف تمام بازیکنان باید با تمرکز بالا بازی کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره رقابت درون تیمش برای بازی کردن گفت: بهترین انتخاب را برای بازی‌ها انجام می‌دهم و هرکسی که خوب باشد برای من فقط و فقط تمرین و عملکرد در مسابقه مهم است و موفقیت تیم و عملکرد بازیکن برای من از همه‌چیز مهم‌تر است.

تیم فولاد خوزستان در هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ و ۵۰ دقیقه فردا میزبان تیم مس رفسنجان خواهد بود.

تگ ها


تیم فوتبال فولاد خوزستان تیم مس رفسنجان جواد نکونام