مس کرمان دوباره لیگ برتری می‌شود؟

با حفظ روند شکست ناپذیری خود، مسی‌ها در آستانه صعود به لیگ برتر قرار گرفته‌اند و حالا همه چیز در اختیار خود آنهاست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته سی‌ام لیگ دسته اول در حالی شب گذشته به پایان رسید که در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها، شاگردان مجتبی حسینی به مصاف استقلال خوزستان رفتند و توانستند ۱۰ نفره حریف خوزستانی خود را شکست دهند تا هم بازی‌های بدون شکست رقیب پایان بخشند و هم روند شکست ناپذیری خود را همچنان حفظ کنند تا بخت صعود به لیگ برتر را به دست آورند.

 آن‌ها که در آغاز نیم فصل دوم، شانس خود را برای صعود به لیگ برتر کم‌رنگ می‌دانستند، ۱۱ هفته متوالی است که رنگ باخت را به خود ندیده‌اند و چشم انتظار لغزش دیگر مدعیان بودند تا در جدول جایگاه خود را بهبود بخشند؛ لغزشی که سرانجام در دو هفته اخیر از سوی شاگردان خطیبی با ثبت دو شکست رخ داد و باعث شد تا اکنون مسی‌ها سه امتیاز اختلاف در جایگاه دوم جدول رده بندی حضور داشته باشند.

چهار هفته به پایان فصل باقی مانده است و در یک دوئل شش امتیازی باید مس کرمان و آلومینیوم اراک به مصاف یکدیگر بروند؛ دیداری که خود میتواند سرنوشت مسافر جدید لیگ برتر را مشخص کند. صدرنشینی مقتدرانه مس رفسنجان باعث شده است تا تقریبا صعود آن‌ها به لیگ برتر مسجل شده باشد و برای سهمیه دوم، تیم‌هایی چون مس کرمان، آلومینیوم اراک، خوشه طلایی ساوه و نود ارومیه مدعی هستند که بخت و شانس مس کرمان از همه بیشتر است.

بیشتر بخوانید:

مس کرمان؛ ۴+۱ بازی تا بازگشت به لیگ برتر !

خلاصه بازی مس کرمان 0 - نود ارومیه 0

 

 

تگ ها


دسته یک فوتبال ایران مس کرمان فوتبال