مشاجره لفظی کاسانو و همسر ایکاردی در تلویزیون

بحث درباره آینده ایکاردی در اینترمیلان و طرز رفتار همسر او، هنوز سوژه رسانه‌هاست....

بحث درباره آینده ایکاردی در اینترمیلان و طرز رفتار همسر او، هنوز سوژه رسانه‌هاست.

مائورو ایکاردی که به گفته باشگاه اینترمیلان از سفر به وین به بهانه مصدومیت کنار کشیده، هنوز قراردادش با اینتر را تمدید نکرده و هواداران، همسر او که مدیربرنامه‌هایش هم هست را مقصر این اتفاق می‌دانند. در حالا حاضر ایکاردی با اینترمیلان تمدید نکرده و وضعیتش مشخص نیست.
شب گذشته در یکی از برنامه‌های تلویزیون ایتالیا آنتونیو کاسانو به صحبت درباره ایتالیا پرداخت که این صحبت‌ها با واکنش همسر ایکاردی مواجه شد.
کاسانو که خود سابقه حضور در اینتر را دارد در این برنامه گفت: مائورو قطعا کاری انجام داده اما این مسئله باید در رختکن حل می‌شد. اسپالتی دیوانه نیست. هر دو طرف باید با تا آخر فصل با هم دوست بمانند و در نهایت تصمیم دیگری بگیرند. مائورو باید به طور شفاف با هم‌تیمی‌هایش صحبت کند و درصورت نیاز از آن‌ها عذرخواهی کند.
وندا نارا در پاسخ به کاسانو گفت: دیگر بس کنید. ایکاردی به انجام هیچ کاری نیاز ندارد. او مصدوم و هر روز مشغول فیزیوتراپی است. این مباحث زائده تخیلات رسانه‌هاست. مائورو کاری نکرده که بخواهد عذرخواهی کند. او با کسی مشکلی ندارد اما بعضی‌ها با او مشکل دارند.

در نهایت کاسانو از ایکاردی و باشگاه اینتر خواست که برای منافع تیم هم که شده، اختلافات را تا پایان فصل کنار بگذارند. او معتقد بود که اینتر برای  کسب سهمیه نیاز به گل های ایکاردی دارد و ستاره آرژانتینی نیز برای حضور در کوپا آمه ریکا، باید برای اینتر به میدان برود.