مشتری ترکیه ای برای مدافع سابق رئال

در حالی که تصور می شد په په، مدافع سابق رئال راهی پی اس جی شود؛ ولی حالا پیشنهاد بشیکتاش می تواند معادلات قبلی را به هم بزند ......

در حالی که تصور می شد په په، مدافع سابق رئال راهی پی اس جی شود؛ ولی حالا پیشنهاد بشیکتاش می تواند معادلات قبلی را به هم بزند ...

در حالی که تصور می شد په په، مدافع سابق رئال راهی پی اس جی شود؛ ولی حالا پیشنهاد بشیکتاش می تواند معادلات قبلی را به هم بزند.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، په په پس از اینکه با رئال مادرید بر سر تمدید قرارداد به توافق نرسید، تصمیم به جدایی گرفت و چند هفته پیش در نامه ای خطاب به هواداران رئال با آنها وداع گفت.

این مدافع پرتغالی ابتدا از ایتالیا و انگلیس پیشنهاداتی دریافت کرد و سپس گفته شد که نزدیک به پاری سن ژرمن است. پیشنهاد قرارداد دو سال مشروط و حضور تیاگو و مارکینیوس در پی اس جی باعث شد تا این انتقال منتفی شود.

امروز احمد بولوت، نماینده باشگاه بشیکتاش که مدیر برنامه های آردا تروان نیز است،  در مصاحبه با رسانه های ترکیه ای فاش ساخت که در لیسبون حضور دارد تا ضمن مذاکره با ژرژ مندس، مدیر برنامه های په په، زمینه برای پیوستن این بازیکن به بشیکتاش را فراهم کند.

او در این مصاحبه گفت که با وجود پیشنهادهای خوب از چند باشگاه بزرگ، انتقال په په به بشیکتاش نزدیک تر از همیشه است.

در صورت رقم خوردن این انتقال، په په می تواند بار دیگر در لیگ قهرمانان به میدان رفته و به رهبر خط دفاعی قهرمان ترکیه بدل شود.