مشخص شدن ترکیب احتمالی پرسپولیس / عصبانیت برانکو/ جمع شدن پرچم الهلال

در حالی که تنها ۲۴ ساعت تا دیدار برگشت پرسپولیس و الهلال زمان باقی مانده به نظر می رسد ترکیب احتمالی پرسپولیس مشخص شده است ......

در حالی که تنها ۲۴ ساعت تا دیدار برگشت پرسپولیس و الهلال زمان باقی مانده به نظر می رسد ترکیب احتمالی پرسپولیس مشخص شده است.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به عمان، آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار فردا (سه شنبه) مقابل الهلال از ساعت 18:30 به وقت محلی در ورزشگاه سلطان قابوس عمان آغاز شد.

* قبل از آغاز تمرین پرسپولیس، چند نوجوان عربستانی پرچم الهلال عربستان را در دست داشتند که با تاکید نماینده AFC پرچم ها جمع شد و قرار شد برای بازی فردا مجددا به ورزشگاه آورده شود.

* سرخپوشان پرسپولیس تمرین خود را با 20 بازیکن آغاز کردند و برانکو در 15 دقیقه ابتدایی بازیکنان را در اختیار مارکو قرار داد تا با تمرینات اختصاصی بدن آنها را گرم کند.

*با وجود اینکه 24 ساعت تا آغاز دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و الهلال عربستان زمان باقی مانده است اما تابلوهای تبلیغاتی نصب شده است و همه چیز مهیای دیدار فردا است.

*چند شبکه تلویزیونی عربی با حضور در تمرین سرخپوشان به تهیه گزارش از آخرین وضعیت پرسپولیس پرداختند.

*بازیکنان پرسپولیس بسیار سرحال و آماده در آخرین تمرین خود قبل از دیدار با الهلال بودند و برانکو نیز بسیار جدی و مصمم با صحبت های روحیه بخش خود بازیکنانش را برای رویارویی با الهلال آماده می کرد.

* نورافکن ورزشگاه سلطان قابوس قبل از ورود سرخپوشان به تمرین روشن شد و همچنین با نظر مسئولان این ورزشگاه قبل از آغاز تمرین  چمن را خیس کردند تا همه چیز مهیای تمرین شاگردان برانکو باشد.

*وحید امیری قبل از آغاز تمرین به خبرنگاران گفت اگر فردا بتوانیم مقابل الهلال به برتری دست یابیم و به دیدار نهایی صعود کنیم، جشن برگزاری در تهران برای فوتبال ایران برگزار خواهد شد.

* خبرنگاران ایرانی در دیدار با نماینده AFC به شدت از شرایط اینترنت ورزشگاه اظهار گلایه کردند و او قول داد در دیدار فردا این مشکل برطرف خواهد شد تا هیچ مشکلی برای اصحاب رسانه وجود نداشته باشد.

* برانکو بعد از گرم کردن سرخپوشان زیر نظر مارکوف آخرین توصیه های تاکتیکی را به شاگردانش منتقل کرد.

* علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، وحید امیری، محسن مسلمان، علی علیپور و گادوین منشا، یازده بازیکن احتمالی پرسپولیس در دیدار مقابل الهلال هستند. به نظر می رسد برانکو با قرار دادن دو هافبک دفاعی، احتیاط را نیز در دستور کار خود قرار داده است تا مانند دیدار رفت غافلگیر نشود.

* با وجود تمرین تمامی بازیکنان پرسپولیس در یک نیمه زمین اماعلیرضا بیرانوند در یک نیمه دیگر، زیر نظر ایگور پانادیچ به تمرینات ویژه پرداخت.

* در هنگام تمرین سرخپوشان ورزشگاه خالی از تماشاگر است و هوادارانی ایرانی که همراه پرسپولیس به عمان آمدند بعد از مطلع شدن از برگزاری تمرین در پشت درهای بسته به ورزشگاه نیامدند.

* بازیکنان پرسپولیس در ادامه تمرین به فوتبال تحت فشار پرداختند که گادوین منشا موفق دوبار گلزنی کند. برانکو با گلزنی منشا به شدت به تشویق او پرداختند و بازیکنان پرسپولیس نیز پس از گل دوم مهاجم نیجریه ای تیم شان به تشویق او پرداختند.

* بی دقت بازیکنان پرسپولیس در ارسال پاس و ضربات آخر باعث عصبانیت برانکو شد و او با فریاد بر سر بازیکنانش به آنها اعلام کرد تنها یک90 دقیقه زمان در اختیار این تیم برای صعود به دیدار نهایی باقی مانده است و باید از تمام شانس خود استفاده کنند.

* هنگام فوتبال درون تیمی، کریم باقری نیز همراه با آنها به بازی پرداخت.

* بعد از گذشت 30 دقیقه از زمان تمرین پرسپولیسی ها از خبرنگاران خواسته شد ورزشگاه را ترک کنند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال