مشخص شدن جانشین نویر در آلیانتس آرنا

باشگاه بایرن مونیخ از حالا به دنبال جذب جانشین مانوئل نویر است و به نظر می‌رسد که باواریایی‌ها گزینه خود را پیدا کرده‌اند....

به گزارش مدال، باشگاه بایرن مونیخ از فصل گذشته تصمیم به جذب «الکساندر نوبل» سنگربان 22 ساله شالکه داشت اما نتوانستند در تابستان این باشگاه را به فروش دروازه‌بان مستعد و جوان خود متقاعد کنند.

در حقیقت بایرنی‌ها با علم به پا به سن گذاشتن «مانوئل نویر» تصمیم دارند با جذب سنگربانی جوان آینده دروازه خود پس از جدایی سوپر مانو را بیمه کنند. البته نویر قصد تمدید قرارداد خود تا سال 2023 را دارد اما این مسئله هم سران باواریایی‌ها را از تلاش برای جذب سنگربان جدید منصرف نکرده است.

امروز باشگاه شالکه اعلام کرده که نوبل، در پایان فصل از جمع معدنچی‌ها جدا خواهد شد و دقایقی بعد بیلد مدعی شد سنگربان 22 ساله با پیوستن به بایرن با قراردادی پنج ساله موافقت کرده است.

به نظر می‌رسد نوبل دو فصل سنگربان دوم مونیخی‌ها باشد و پس از کسب تجربه لازم در کنار نویر با جدایی او میراث‌دار کاپیتان سرخ‌های مونیخی باشد.

بیشتر بخوانید:

نویر در آستانه تمدید قرارداد با بایرن مونیخ

تگ ها


جانشین مانوئل نویر مانوئل نویر بایرن مونیخ باواریایی‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان الکساندر نوبل شالکه مانوئل نویر الکساندر نوبل شالکه ۰۴ بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال