مشکلات بی‌پایان رئال مادرید؛ برنابئو تبدیل به جهنم می‌شود!؟

مشکلات رئال مادرید تمامی ندارد و حالا با از دست دادن سه جام در یک فصل، هواداران و مسئولان باشگاه دچار نگرانی و استرس شده‌اند....

مشکلات رئال مادرید تمامی ندارد و حالا با از دست دادن سه جام در یک فصل، هواداران و مسئولان باشگاه دچار نگرانی و استرس شده‌اند.

با ۱۲ هفته به پایان لالیگا سه مشکل اساسی باعث دل‌نگرانی هواداران کهکشانی‌ها شده است.

به گزارش مدال به نقل مارکا، بعد از حذف از جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا و اختلاف امتیاز بالا رئال مادرید با صدر جدول ممکن است وضعیت خراب‌تر هم شود. 12 هفته به پایان لالیگا باقی مانده است اما سه مشکل اساسی باعث شده تا هواداران و مسئولان کهکشانی‌ها تا پایان فصل استرس داشته باشند.

- مشکل اول: ایجاد و بروز مشکل در رختکن تیم است.
به نظر می‌رسد سانتیاگو سولاری اعتقادی به ایسکو، مارسلو، گرت بیل، ماریانو دیاز و مارکو آسنسیو ندارد. در بازی‌های آینده ممکن است از این بازیکنان در ترکیب رئال مادرید استفاده نشود. اگرچه این بازیکنان در سطح حرفه ای بازی می‌کنند اما نگرش آن‌ها تا پایان فصل، سوال بزرگی برای هواداران است که آیا باعث درگیری و تنش در رختکن تیم می شوند؟

- مشکل دوم: از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است.
اگرچه بعید است که رئال مادرید فصل را در بین 4 تیم برتر لالیگا به پایان نرساند اما نمایش ضعیف در بازی های اخیر ترسی را در بین هواداران ایجاد کرده است که ممکن است منجر به از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا شود. بعد از باخت و حذف شدن در برابر موناکو در فصل 2003/04، رئال مادرید 5 بازی را زیر نظر کارلوس کی روش واگذار کرد و حالا آن ها نمی خواهند این اتفاق دوباره رخ دهد. از سویی ممکن است از نظر اختلاف امتیاز با بارسلونا هم یک فاجعه به بار بیاید. در حال حاضر اختلاف 12 امتیاز است.

- مشکل سوم: تبدیل شدن سانتیاگو برنابئو به جهنم
در این فصل رئال مادرید از نظر فروش بلیط و تماشای بازی ها توسط هواداران کمترین آمار را ثبت کرده است و با توجه به کم اهمیت بودن بازی ها ممکن است سکوهای خالی سانتیاگو برنابئو به چشم آید. رئال مادرید باید در خانه مقابل سلتاویگو، اوئسکا، ایبار، بیلبائو، ویارئال و رئال بتیس بازی کند. از سوی دیگر این احتمال هم وجود دارد که هواداران، سانتیاگو برنابئو را برای بازیکنان تبدیل به جهنم کنند و در این بازی ها تیم را هو کنند.