مشکلات مالی تمام نشدنی برای صنعت نفت

تیم صنعت نفت آبادان با حضور علیرضا منصوریان چالشهای بسیار زیادی را پیش روی خود دارد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم صنعت نفت در حالی فصلی جدید را با حضور کادرفنی تازه خود آغاز کرده که علیرضا منصوریان تغییرات زیادی را در این تیم اعمال نکرد و باتوجه به بودجه محدود این تیم سعی کرد تا با حفظ نفرات کلیدی تیم آبادانی، آنها را برای لیگ بیست و یکم آماده کند.

آنها در دیداری دوستانه به مس رفسنجان باختند اما باوجود این شکست، سرمربی این تیم رضایت ویژه‌ای از عملکرد شاگردانش داشت. منصوریان شاگردانش را بسیار تاکتیک‌پذیر می‌داند و اعتقاد دارد یکی از بهترین تیمهای تحت هدایت او، صنعت نفتی است که قرار است در فصل جدید به میدان برود.

در بازی با مس رفسنجان احمد گوهری، امید خالدی، عباس بوعذار، شروین بزرگ، محمود مطلق زاده، غبیشاوی، شروین بزرگ، فاخر تهامی و حسن بیت سعید بازیکنان سرشناسی بودند که در ترکیب صنعت نفت حضور داشتند و نباید فراموش کرد که طالب ریکانی و محمد اهل شاخه به دلیل مصدومیت در این مسابقه حاضر نبود.

با این حال علی رغم نمایش خوب در بازی دوستانه و عملکرد رضایت بخش در تمرینات، منصوریان نگرانی های زیادی بابت صنعت نفت دارد. این تیم همانطور که گفته شد از نظر بودجه با محدودیت زیادی دست و پنجه نرم می‌کند و همین موضوع سبب شده تا چالشهای زیادی پیش روی این تیم باشد.

صنعت نفت فصل گذشته نیز شروع بسیار خوبی در مسابقات داشت اما مشکلات مالی باعث شد تا تیم پورموسوی افت کند و هرگز به فرم خوب قبلی بازنگردد؛ مشکلاتی که اگر از جلوی راه تیم منصوریان برداشته نشود، ممکن است منجر به روزهای تلخ برای تیم محبوب آبادان شود.

تگ ها


صنعت نفت آبادان علیرضا منصوریان