مشکلات واقعی ایتالیا از این به بعد شروع می‌شود

آنتونیو کاسانو، ستاره سابق تیم ملی ایتالیا، معتقد است که این تیم در ادامه رقابت‌های یورو کار سخت‌تری پیش رو خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به فرم فوق العاده ای که تیم ملی ایتالیا در دور گروهی از خود ارائه داد و موفق شد هر سه مسابقه خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، انتظار می‌رفت که شاگردان روبرتو مانچینی در دیدار مرحله یک هشتم نهایی کار دشواری مقابل اتریش پیش‌رو نداشته باشند.

اما دیدار ایتالیا و اتریش در ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا کار اوقات اضافه کشیده شود. با این حال آتزوری در وقت های اضافه از فرصت های خود استفاده کرد و موفق شد نهایتاً با پیروزی ۲-۱ راهی مرحله بعد شود.

آنتونیو کاسانو، ستاره سابق تیم ملی ایتالیا، معتقد است که مشکلات آتزوری از این پس بیشتر خواهد شد. او در این باره گفت: " از این به بعد مشکلات واقعی برای تیم ملی ایتالیا آغاز می‌شود. ایتالیا باید در مرحله یک چهارم نهایی با پرتغال یا بلژیک و در نیمه نهایی برابر اسپانیا یا فرانسه به میدان برود.

موفقیت مقابل اتریش مرا به یاد بازی ۲۰۰۶ مقابل استرالیا انداخت؛ بدترین بازی این تیم ملی. اکنون فقط می توانیم پیشرفت کنیم. "

تگ ها


تیم ملی ایتالیا آنتونیو کاسانو یورو ۲۰۲۰