مشکلات پرسپولیس برای تمدید قرارداد با بشار رسن

باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد با هافبک عراقی خود با مشکلاتی روبرو است...

باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد با هافبک عراقی خود با مشکلاتی روبرو است

قرار داد بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس در پایان فصل به اتمام می رسد و باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد وی با دو مانع مواجه است.

به گزارش مدال، قرارداد بشار رسن هافبک عراقی باشگاه پرسپولیس در پایان فصل به اتمام می‌رسد. برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان پایتخت ابراز علاقه کرده تا قرار داد هافبک عراقی این باشگاه تمدید شود و بر همین اساس مسوولان باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود با این هافبک عراقی را آغاز کرده‌اند.

در مذاکرات پرسپولیسی‌ها با بشار دو مانع وجود دارد. نخستین مانع بحث نقدینگی باشگاه پرسپولیس در پرداخت مطالبات بشار رسن است. مانع دیگری که بر سر امضای این قرارداد وجود دارد، بحث بند جدایی بشار از پرسپولیس است که هنوز طرفین نتوانسته‌اند در این مورد هم به توافق برسند.

از طرفی صحبت‌هایی مطرح شده بود که با توجه به اینکه مدیر برنامه‌های بشار رسن و طارق همام هافبک استقلال تهران یک نفر است، این امکان وجود دارد که بشار در پایان فصل راهی دیگر تیم پرطرفدار پایتخت استقلال شود. البته این صحبت‌ها در حد شایعات بوده است و شنیده می‌شود دو مانعی که بر سر قرارداد بشار رسن با باشگاه پرسپولیس وجود دارد به زودی حل شده و هافبک ملی‌پوش عراق قرارداد خود را با سرخپوشان پایتخت تمدید می‌کند