مشکلی که گریبان یک عضو هیئت مدیره استقلال را گرفته است

در میان مدیران باشگاه استقلال و کسانی که بازنشسته هستند، تنها یک نفر مجوز ندارد ......

در میان مدیران باشگاه استقلال و کسانی که بازنشسته هستند، تنها یک نفر مجوز ندارد.

، بحث بازنشسته بودن مدیران استقلال و پرسپولیس موضوعی بوده که در روزهای اخیر به آن پرداخته شده است. شب گذشته محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در گفت وگویی اعلام کرد: «به دنبال راهکارهای قانونی هستیم تا از مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای ادامه همکاری شان استفاده کنیم». این در حالی است که باشگاه استقلال اعتقاد دارد مشکلی برای ادمه کار افتخاری وجود ندارد.

افتخاری بازنشسته است، اما چون پرونده ایثارگری دارد، می تواند به کارش ادامه دهد. از میان اعضای هیئت مدیره استقلال، حسن زمانی مشکلی ندارد، چون بازنشسته نیست. اکبر عباس ملکی مانند افتخاری پرونده ایثارگری دارد و می تواند در هیئت مدیره حضور داشته باشد. جواد قراب دیگر عضو هیئت مدیره استقلال اما بازنشسته بانک بوده و چون پرونده ایثارگری ندارد، نمی تواند عضو هیئت مدیره باشد.

چندی پیش از سوی سازمان بازرسی نامه ای به باشگاه استقلال ارسال شده مبنی بر کامل شدن مدارک مدیران بازنشسته برای ادامه کار در این باشگاه. مدیران استقلال هم برای ادامه فعالیت قراب اقداماتی انجام داده اند تا او بتواند همچنان در هیئت مدیره حضور داشته باشد.

به گزارش تسنیم، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور روز 10 آبان ماه درباره اولتیماتوم این سازمان برای برکناری بازنشستگان شاغل گفت: امیدوارم از 20 آبان که دو هفته بعد از درج این تفسیر در روزنامه رسمی کشور است، هم مسئولان و هم خود بازنشستگان رعایت کرده و با سازمان بازرسی کل کشور و دستگاه قضایی در انجام تکلیف قانونی خود همکاری کنند، چراکه در غیر این صورت هم مجازات دارد و هم برگشت وجوه دریافتی را شامل می شود و هم برای کسانی که از بازنشستگان استفاده کنند، انفصال ازخدمت را به دنبال دارد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال