مشکل اساسی سرخپوشان در فیفا

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی: مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی و پا به سن گذاشته باشگاه پرسپولیس در فصل دوازدهم که با یک قرارداد عجیب، هدایت سرخپوشان را برعهده گرفته بود، همچنان پیگیر شکایت خود از این باشگاه است و تا قبل از رسیدن به نتیجه کامل، دست از تلاش برنمی دارد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی: مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی و پا به سن گذاشته باشگاه پرسپولیس در فصل دوازدهم که با یک قرارداد عجیب، هدایت سرخپوشان را برعهده گرفته بود، همچنان پیگیر شکایت خود از این باشگاه است و تا قبل از رسیدن به نتیجه کامل، دست از تلاش برنمی دارد.

موضوع مهم تر اینجاست که مانوئل ژوزه نه زیر بار تخفیف می رود نه تقسیط طلب خود. در واقع او اصلا جواب تلفن های مدیران باشگاه پرسپولیس را نمی دهد و فقط هر هفته با ارسال ایمیل به کمیته تعیین وضعیت فیفا پیگیر رای در پرونده شکایت خود است. مانوئل ژوزه نه تنها پاسخگوی مدیران پرسپولیس نیست، بلکه حاضر نمی شود حتی با مدیربرنامه هایی که او را به ایران آورده، صحبت کند.

تلاشهای باشگاه پرسپولیس در مورد پرونده ژوزه کلا بیهوده بوده و ژوزه خودش را از دسترس سرخپوشان پایتخت دور نگه داشته است تا با این کار، گرفتن رضایت از این مربی پرتغالی برای سرخپوشان سخت تر شود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال