مشکل استقلال در پیدا کردن دستیار ایرانی برای استراماچونی

سرمربی استقلال سه نفر از اعضای کادرفنی را با خودش به تهران آورده و در حال حاضر بیشتر به دنبال یک آنالیزور و یا دستیار سوم در میان مربیان ایرانی است....

به گزارش خبرنگار مدال، در ابتدا نام های بسیاری برای نشستن بر روی نیمکت استقلال در کنار استراماچونی مطرح می شد. مربیان آینده داری که می توانستند در کنار مربی ایتالیایی تجربه کسب کنند و در آینده برای فوتبال ایران مفید تر باشند. از میان همه آن نفرات، باشگاه در نهایت پیروز قربانی را به عنوان دستیار استراماچونی معرفی کرد. دستیاری که هنوز 24 ساعت از عمر مربیگری اش در استقلال نگذشته بود که از سمتش کناره گیری کرد. علت آن را هم ناهماهنگی در میان اعضا عنوان کرد. چرا که مدیران استقلال با قربانی به عنوان مربی صحبت کرده بودند و به او نگفته بودند که استرا، آنالیزور می خواهد و نه مربی!
حالا استقلال با مشکل انتخاب مربی ایرانی در کنار ماچونی مواجه شده است چرا که مربیان جوان استقلال، آن ها که به دنبال دانش افزایی هستند، حاضر نیستند به عنوان آنالیزور در کادرفنی استقلال حاضر باشند و ترجیح می دهند در لیگ های پایین تر سرمربی باشند و پله ها را یکی یکی طی کنند تا این که وقتشان را صرف آنالیز بازی ها کنند.

بیشتر بخوانید:

افزایش سرعت بازیکنان در دستور کار استراماچونی

تگ ها


باشگاه استقلال دستیاران استراماچونی سرمربی استقلال کادرفنی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال