مشکل اصلی استقلال از نگاه مهاجم سابق آبی ها

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اگرچه از «مرتضی تبریزی» انتقاد می‌شود اما با باید در نظر داشت او در گذشته و در تیم‌هایی که بازی کرده در نقش بال چپ بوده است و با توجه به تغییر پست در استقلال، انتظار از وی به عنوان مهاجم نوک زیاد است....

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اگرچه از «مرتضی تبریزی» انتقاد می‌شود اما با باید در نظر داشت او در گذشته و در تیم‌هایی که بازی کرده در نقش بال چپ بوده است و با توجه به تغییر پست در استقلال، انتظار از وی به عنوان مهاجم نوک زیاد است.

به گزارش مدال، رضا عنایتی در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: اظهار داشت: استقلال از نبود مهاجم نوک رنج می‌برد و مسئولان این تیم باید در در سریعترین زمان ممکن چنین بازیکنی را برای تقویت خط حمله‌شان به خدمت بگیرند.

وی افزود: اگرچه از مرتضی تبریزی انتقاد می‌شود اما با باید در نظر داشت او در گذشته و در تیم‌هایی که بازی کرده در نقش بال چپ بوده است و انتظار از این بازیکن به عنوان مهاجم نوک زیاد است.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی استقلال مهاجمی کلاسیک می‌خواهد که از هر 2، سه موقعیت یکی را تبدیل به گل کند.

وی تصریح کرد: تغییرات زیاد در استقلال باعث شده است این تیم به هماهنگی کامل نرسد و بنابراین نباید از «آندره‌آ استراماچونی» انتظارات زیادی داشت.

بازیکن اسبق استقلال تاکید کرد: استقلال برای قرار گرفتن در جمع تیم‌های مدعی لیگ برتر کار سختی پیش رو دارد و باید مربیان و بازیکنان این تیم بدانند اگر می‌خواهند شانسی برای قهرمانی داشته باشند، از حالا به بعد نباید راحت امتیاز از دست بدهند.

عنایتی در پایان گفت: استراماچونی مربی خوبی است اما نباید تمام نتایج استقلال در این فصل به پای او نوشته شود.

 

بیشتر بخوانید:

فتح الله زاده: استقلال غریبانه فوتبال بازی می کند

مقصر ماجرای سوپرجام کیست؟!/مدیران غیرفوتبالی بلای جان فوتبال

تگ ها


باشگاه استقلال مهاجمان استقلال مرتضی تبریزی پیشکسوت استقلال رضا عنایتی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال