مشکل اوزیل و آرسنال؟ چیزی در این باره نمی دانم

اونای امری، سرمربی سابق آرسنال به اوضاع به وجود آمده برای مسوت اوزیل واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش مسوت اوزیل از لیست آرسنال برای رقابت‌های لیگ اروپا و پس از آن لیگ برتر انگلیس کنار گذاشته شد؛ اتفاقی که در ابتدا امری شکر کننده به نظر می‌رسید اما پس از آن مشخص شد که میکل آرتتا اعتقاد چندانی به ستاره آلمانی ندارد.

طی هفته های گذشته صحبت های زیادی در مورد آینده اوزیل مطرح شده است. او چند بار تاکید کرد که قصد دارد تا پایان قراردادش در جمع توپچی‌ها باقی بماند اما طی روزهای اخیر به نظر می رسد که این  هافبک خلاق بیش از هر زمان دیگری به درهای خروج باشگاه نزدیک شده و فنرباغچه ترکیه محتمل ترین گزینه برای آینده اش خواهد بود.

در همین رابطه اونای امری، سرمربی ویارئال که پیش از این هدایت آرسنال را برعهده داشت و با اوزیل نیز همکاری کرده بود درباره اوضاع به وجود آمده برای این بازیکن آلمانی گفت: " من یک سال و نیم با مسوت کار کردم و سعی کردم به او کمک کنم و حامی اش باشم. حالا نمی‌دانم که چه مشکلاتی برای او به وجود آمده چرا که روی ویارئال تمرکز کرده‌ام. من اکثر بازی های آرسنال را دنبال می‌کنم اما نمی‌دانم مشکلات بازیکنان این تیم چیست. من فقط می توانم درباره زمانی که در آرسنال بودم و با اوزیل همکاری داشتم صحبت کنم؛ هنگامی که سعی کردم بهترین بازی ها را از او بگیرم."

تگ ها


مسوت اوزیل اونای امری آرسنال