مشکل بازیکنان استقلال در فصل سرما

بازیکنان تیم فوتبال استقلال از اسپانسر البسه این تیم به دلیل اینکه لباس مناسبی در اختیار آبی پوشان قرار نداده، ناراحت هستند ......

بازیکنان تیم فوتبال استقلال از اسپانسر البسه این تیم به دلیل اینکه لباس مناسبی در اختیار آبی پوشان قرار نداده، ناراحت هستند.
بازی استقلال - گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر در حالی روز شنبه هفته جاری در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار شد که هوا به شدت سرد بودو بازیکنان ذخیره علاوه بر پوشیدن لباس های گرم و استفاده از کلاه و دستکش، با پتو روی نیمکت نشستند تا از سوز سرما و باد سرد در امان باشند.
در این میان، بازیکنان اصلی استقلال به دلیل نداشتن پیراهن های آستین بلند، مجبور شدند زیر لباس های خود از لباس دیگری استفاده کنند. سایر بازیکنان هم وقتی از تدارکات تیم لباس خواستند، به آنها گفته شد که اسپانسر البسه تیم استقلال، پیراهن آستین بلند را تأمین نکرده و آنها ناچارند با پیراهن های آستین کوتاه بازی کنند. این مسئله باعث ناراحتی بازیکنان شد که چرا باید در آستانه بازی به فکر لباس گرم باشند.
خسرو حیدری کاپیتان استقلال در این مورد گفت: شرکت لینینگ باید این لباس ها را در اختیار تیم ما بگذارد، اما نه تنها لباس ها دیر می رسد، بلکه کیفیتش هم پایین است. به مدیران باشگاه و نصرالله عبداللهی (سرپرست تیم استقلال) گفته ایم و آنها به این شرکت تذکر داده اند. وقتی یک شرکت با باشگاه بزرگی مثل استقلال همکاری می کند، باید بهترین جنس و کیفیت را در اختیار این تیم بگذارد. ما که نباید با پیراهن های آستین کوتاه بازی کنیم! در عمرم این طور احساس سرما نکرده و یخ نزده بودم!
قرار است مدیران باشگاه استقلال با شرکت مذکور مذاکره کنند تا هرچه زودتر البسه ای مناسب در اختیار بازیکنان قرار بگیرد، چرا که بازیکنان اعلام کرده اند که کیفیت لباس ها هم پایین است و این مشکلات تنها به امسال ارتباط ندارد. سال گذشته نیز چنین مشکلاتی وجود داشت و لباس ها دیرتر به دست بازیکنان رسید و البته کیفیت لازم را هم نداشت.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال