مشکل بزرگ گزینه برزیلی پرسپولیس برای بازی در لیگ برتر

ماتئوس آلوز که از او به عنوان یکی از گزینه‌های مدنظر باشگاه پرسپولیس در خط حمله یاد شده نمی‌تواند در لیگ برتر ایران به میدان برود....

گزینه برزیلی پرسپولیس شرایط بازی در لیگ برتر را ندارد.
به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که در فضای مجازی به طور گسترده از ماتئوس آلوز مهاجم برزیلی به عنوان یکی از گزینه‌های پرسپولیس برای تقویت خط حمله یاد شده، بررسی‌های خبرنگار مدال نشان می‌دهد که این بازیکن 26 ساله برزیلی شرایط بازی در لیگ برتر ایران را ندارد.
آلوز طی سال‌های اخیر در لیگ تایلند، سطح دوم کره جنوبی و لیگ مالزی به میدان رفته بر اساس قوانین جذب بازیکنان خارجی نمی‌تواند در لیگ برتر به میدان برود و به همین دلیل حتی اگر گزینه جدی حضور در پرسپولیس باشد تلاش این باشگاه برای جذب وی سودی برای این تیم نخواهد داشت.
پرسپولیسی‌ها این روزها به دنبال جذب مهاجم خارجی هستند. جذب گزینه آرژانتینی کالدرون منتفی شده و مایگا نیز در تست فنی این تیم رد شده و در چنین شرایطی برخی مدعی شده‌اند مدیران پرسپولیس به دنبال جذب گزینه برزیلی مدنظر کالدرون هستند.

اخبار مرتبط:
خبری که تایید نشده؛ مذاکرات پرسپولیس با یک گزینه برزیلی

 

تگ ها


نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات اخبار پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات لیست خرید پرسپولیس مهاجم خارجی پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال