مشکل زیدان با گرت بیل شخصی است

هم تیمی سابق گرت بیل در تاتنهام معتقد است در حق این بازیکن در رئال بی انصافی صورت گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل سال ۲۰۱۳ بود که به رئال مادرید پیوست ولی از ۲۰۱۸ به بعد شرایط برای او در این باشگاه چندان خوب پیش نرفته است. بیل که همواره در کانون اخبار و حواشی قرار دارد، اطمینان زیدان را هم از دست داده است. در واقع او نه محبوب هواداران است و نه در ایده های زیدان جای دارد. شاید تنها حامی او ریاست باشگاه باشد.

بیل با این وجود همواره از تمایلش برای ماندن تا ۲۰۲۲ و پایبند ماندن به قراردادش صحبت کرده است. او فصل جاری تنها سه گل به ثمر رسانده و در شروع مجدد لالیگا نیز مورد توجه زیدان قرار نداشته و اغلب روی نیمکت حضور داشته است.

در اسپانیا بر این عقیده اند که ارتباط بین زیدان و بیل درست نشدنی است و بیل تبدیل به یک معضل برای رئال شده است.

دیوید بنتلی هم تیمی سابق گرت بیل در تاتنهام نیز تردید ندارد که زیدان با بیل مشکل شخصی دارد و از نوع رفتارها با ستاره ولزی متعجب است.

او به ۸۸۸ اسپورت گفت:« بیل خیلی اجتماعی نیست و به همین دلیل برخی فکر می کنند او مغرور و خودخواه است. وضعیت فعلی او در رئال، برایم غیر قابل درک است. معتقدم زیدان مدتهاست از بیل ناراضی است و حتی وقتی بیل در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ برابر لیورپول دبل کرد نیز از او خوشش نمی آمد.

فکر می کنم زیدان با بیل مشکلات شخصی دارد. بیل کاری به کار بقیه ندارد و کارش را انجام می دهد. اجتماعی و خونگرم نیست و این تصور پیش می آید که انسان خودخواهی است. هنوز با او در ارتباطم و متاسفم که در رئال شرایط خوبی ندارد.»

تگ ها


گرت بیل زیدان رئال مادرید