مشکل سپاهان کرونا بود/ما پتانسیل قهرمانی را داریم

رحیمی زاده سرمربی تیم هندبال سپاهان مثبت شدن تست کرونای برخی بازیکنان و عدم همراهی آنها در دور رفت لیگ را از مشکلات تیم خود دانست و گفت: در دور برگشت قدرتمندتر ظاهر می شویم....

به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین روز از دور رفت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور، تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان برابر تیم پرواز هوانیروز پیروز شد تا اولین برد خود در لیگ را ثبت کند.

مجید رحیمی‌زاده سرمربی تیم هندبال سپاهان پس از برتری برابر هوانیروز و کسب اولین پیروزی تیمش در لیگ برتر هندبال، گفت: تیم هوانیروز تیم خوبی است. ما دو بازی تدارکاتی هم در داخل اصفهان با این تیم داشتیم و چون همشهری هم هستیم، کمی کری‌خوانی هم داریم و بازی سختی برابر آنها داشتیم

وی افزود: خدا را شکر در این بازی تقریباً بازیکنانم خود را پیدا کردند و از موقعیت‌های خودشان بهتر استفاده کردند. همیشه گفته‌ام، تیمی همیشه موفق است که از موقعیت‌های پیش آمده بهترین استفاده را کند.

سرمربی سپاهان در خصوص دو هفته تعطیلی تا دور برگشت لیگ هندبال هم، تصریح کرد: ما دو باخت با اختلاف یک یا دو گل داشتیم اما اختلاف‌مان زیاد نبوده است‌. مشکل تیم من این بود که دو هفته قبل چهار پنج بازیکن ما تست کرونای آنها مثبت شد و آنها را برای ۱۰ روز نداشتیم. از طرفی محسن طاهری که سرمربی تیم بود را هم با وجود اینکه با تیم تمرینات را شروع و کار کرده بود را هم روی نیمکت نداشتیم.

وی ادامه داد: با این وضع تیمی را به مسابقات آوردیم که ۱۰ تا ۱۵ روز نزدیک مسابقات تمرین درست حسابی نداشتند. تعداد نفرات‌مان کم بود و دو نفر کرونایی داشتیم که در اصفهان ماندند و نیامدند و دو بازیکن آسیب‌دیده هم داشتیم. همه این‌ها مزید بر علت شد که ما نتوانیم نتیجه مورد انتظار را کسب کنیم.

رحیمی زاده، خاطرنشان کرد: مطمئن باشید این تیم پتانسیل قهرمانی دارد و ما برای قهرمانی می‌جنگیم. نقاط ضعف را در هفته آینده پیدا می‌کنیم و بازیکنان‌مان هم به ما ملحق می‌شوند. مطمئن باشید که در دور برگشت خیلی بهتر و قدرتمندتر ظاهر خواهیم شد.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال تیم هندبال فولاد