مشکل شیرین فرانک لمپارد از نگاه ستاره سابق چلسی

اشلی کول، ستاره سابق چلسی معتقد است که این تیم بازیکنان زیادی در اختیار دارد و به همین خاطر فرانک لمپارد برای انتخاب ترکیب اصلی با یک مشکل خوب روبرو است....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی با وجود فعالیت فوق العاده در نقل و انتقالات تابستانی، شروع پر نوسانی در مسابقات لیگ برتر انگلیس داشت اما به نظر می رسد که تیم فرانک لمپارد رفته رفته فرم خوب خود را به دست آورده و حالا آبی های لندن خود را در قامت یک مدعی ظاهر کرده‌اند.

خریدهای جدید چلسی و حضور بازیکنان دیگر باعث شده که دست فرانک لمپارد برای انتخاب ترکیب اصلی باز باشد؛ موضوعی که اشلی کول از آن به عنوان یک دردسر شیرین یاد کرده و می‌گوید: " وضعیت چلسی به گونه ای است که فرانک لمپارد برای انتخاب ترکیب اصلی با با مشکل روبرو باشد اما به نظر می‌رسد که این یک مسئله خوب برای او محسوب می شود."

اشلی کول در ادامه گفت: " اکنون چلسی بازیکنانی در اختیار دارد که با وجود آن ها فرانک لمپارد انتخاب های زیادی در خط حمله خود دارد. همین موضوع باعث شده که او با یک دردسر برای انتخاب ترکیب اصلی روبرو شود اما همانطور که گفتم این یک مشکل خوب برای او به حساب می آید. در واقع معتقدم که این یک معضل شیرین‌ برای اوست."

تگ ها


اشلی کول تیم ملی انگلیس فرانک لمپارد چلسی