مشکل قانونی مانع دعوت صیادمنش به تیم جوانان می‌شود؟

در حالی که کادر فنی تیم فوتبال جوانان قصد دارد اللهیار صیادمنش مهاجم تیم زوریا اوکراین را دعوت کند اما حضور وی در تیم جوانان ظاهرا نیاز به استعلام دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال جوانان ایران با هدایت داود مهابادی خود را آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا می‌کند که اسفندماه در ازبکستان برگزار می‌شود. چهار تیم برتر این رقابت‌ها راهی مسابقات قهرمانی جهان می‌شوند.

کادر فنی تیم جوانان در نظر دارد تمام ظرفیت‌های ممکن را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا مورد استفاده قرار بدهد. از همین رو در اردوی اخیر این تیم تعدادی از نفراتی که قبلاً فرصت دعوت به تیم جوانان را نداشتند، از سوی داود مهابادی دعوت شده‌اند تا شانس دوباره ای برای خودنمایی داشته باشند.

همچنین اللهیار صیادمنش مهاجم تیم زوریا لوهانسک اوکراین که سابقه بازی برای تیم‌های جوانان و امید و حتی تیم ملی بزرگسالان را دارد، مدنظر کادر فنی تیم جوانان است. با این حال مشخص نیست که صیادمنش می‌تواند دوباره به تیم جوانان دعوت شود یا خیر.

حمید درخشان مدیر فنی تیم فوتبال جوانان در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: امیدوارم بتوانیم از وجود صیادمنش استفاده کنیم ولی باید ببینیم قانون اجازه دعوت این بازیکن را می‌دهد یا نه.

درخشان ادامه داد: از فدراسیون فوتبال خواستیم نامه نگاری و استعلام کند. ظاهراً چون صیادمنش برای تیم امید بازی کرده است، بحث تغییر رده سنی او مطرح است و شاید همین مسئله اجازه ندهد او را به تیم جوانان دعوت کنیم. باید منتظر پاسخ استعلام باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، صیادمنش سه روز پیش در هفته پنجم لیگ اروپا در دقایق پایانی بازی زوریا با لسترسیتی انگلیس وارد زمین شد و توانست تک گل این مسابقه را برای زوریا به ثمر برساند.

بیشتر بخوانید:

به دنبال شکار بزرگ؛ صعود با الهیار

تمجید سرمربی زوریا از نمایش صیادمنش در لیگ اروپا

 

 

تگ ها


اللهیار صیادمنش تیم فوتبال جوانان ایران حمید درخشان فوتبال ایران فوتبال