مشکل پرداخت پول استراماچونی حل شد/کالدرون و ویلموتس چه می شوند؟

برخی منابع امروز مدعی شدند که باشگاه استقلال برای انتقال پول به کادرفنی خارجی اش مشکلی نخواهد داشت....

به گزارش خبرنگار مدال، برخی منابع از حل شدن مشکل چگونگی پرداخت پول به استراماچونی و دستیارانش خبر دادند. گویا قرار شده سفارت ایتالیا در تهران از امکاناتش به جهت انتقال پول استراماچونی و دیگر مربیان خارجی استفاده ‌کند تا مربیان استقلال از این جهت مشکلی نداشته باشند.

نکته جالب توجه در این میان، اینجاست که اسلامیان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص نحوه پرداخت پول سرمربی تیم ملی اظهار کرد: بابت پرداخت مطالبات ویلموتس نگرانی‌هایی وجود دارد. البته اقداماتی صورت گرفته، ولی دولت باید حساسیت نشان دهد. پول ما بلوکه شده و دولت باید کمک کند تا این پول آزاد شود. ما از دولت کمک بلاعوض نمی‌خواهیم و امیدواریم در این مسئله دولت به ما کمک کند. سرمربی  حق دارد به خاطر پول نگرفتن ناراحت بشود و طبق قرارداد باید عمل شود.

از طرفی باید دید که باشگاه پرسپولیس برای پرداخت پول به کالدرون چه تمهیداتی اندیشیده است. مسئولان این باشگاه به دلیل مشکلات تحریم مجبور شدند در اسفندماه سال گذشته بخشی از قرارداد برانکو را به صورت نقدی در یک ساک دستی به او پرداخت کنند!

 

بیشتر بخوانید:

پس از دلیلا؛ خانواده مارکو هم به ایران آمدند

بالاترین نمره 90min به صیادمنش در بازی با بایرن مونیخ

 

تگ ها


باشگاه استقلال سرمربی استقلال استراماچونی پرداخت پول استراماچونی باشگاه پرسپولیس کالدرون سرمربی پرسپولیس ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال