مشکوکم؛ بارتومئو می خواهد مسی را بفروشد

رئیس سابق باشگاه بارسلونا معتقد است اقدام برای فروش لوئیس سوارز پیش زمینه ای برای فروش لیونل مسی است....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بارسلونا روزهای پر تب و تابی را پشت سر می گذارد. پس از یک سال بدون جام و حذف تحقیرآمیز از لیگ قهرمانان، ابتدا سرمربی و سپس مدیر ورزشی باشگاه اخراج شدند و قرار است ماه مارس نیز انتخابات ریاست باشگاه برگزار شود.

جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه هفته گذشته رونالد کومان را به عنوان سرمربی جدید منصوب کرد و وعده پاکسازی بزرگ در رختکن تیم داد. او تنها هفت بازیکن را غیر قابل فروش اعلام کرد و روز گذشته مشخص شد که به لوئیس سوارز، ویدال، اومتیتی و راکیتیچ گفته شده است که به دنبال تیمی دیگر برای خود باشند. جالب اینکه کومان تلفنی و در یک مکالمه یک دقیقه ای به ستاره اروگوئه ای خبر تلخ را اطلاع داده است.

به جرارد پیکه، جوردی آلبا، سرخیو بوسکتس و سرجی روبرتو نیز گفته شده است که فصل بعد ماندنی هستند ولی دستمزدشان باید کاهش پیدا کند. از سوی دیگر لیونل مسی در ملاقات با رونالد کومان به وی گفته است برای ماندن تردیدهایی دارد هرچند که باشگاه در تلاش است او را از جدایی منصرف کند.

خوان لاپورتا رئیس موفق بارسا بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ امروز با انتشار توئیتی انتقادی علیه بارتومئو، حرکت باشگاه در مورد سوارز را زیر سوال برد و گفت که تصور می کند قصد فروش لیونل مسی را هم دارند:« به سوارز تلفنی گفته اند که برای فصل بعد باید راهی تیمی دیگر شود؟ این از نظر من یک حرکت بزدلانه از سوی رئیس باشگاه و یک بی احترامی بزرگ به سوارز است. این شکل برخورد با سوارز، شان و منزلت بارسلونا را زیر سوال می برد. مشکوکم که قصد دارند لیونل مسی را هم بفروشند که در این صورت مرتکب اشتباهی تاریخی خواهند شد.»

تگ ها


لیونل مسی لوئیس سوارز جوزپ ماریا بارتومئو لاپورتا بارسلونا